ساری: جام جهانی را تماشا نکردم چون هیچ نکته آموزنده‌ای ندارد

ساری: جام جهانی را تماشا نکردم چون هیچ نکته آموزنده‌ای ندارد

1878
19:56
22 دی 1397
ساری مربی چلسی بر این باور است که عرصه ملی چیزی برای فراگیری ندارد.

به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو ساری مربی ایتالیایی چلسی در آخرین صحبت های خود پیش از دیدار این هفته تیمش در لیگ برتر انگلیس، عنوان کرده حتی یک بازی هم از جام جهانی را تماشا نکرده است چون اعتقاد دارد بازی های ملی هیچ نکته آموزنده ای برای وی ندارد. او در این باره چنین گفته است:

«اصلاً جام جهانی را ندیدم، حتی یک بازی. بازی های ملی را دوست ندارم چون چیز آموزنده ای برایم ندارد. موضوع طبیعی است هر مربی دیگری نیز مثل من فکر می کند فقط به زبان آوردن آن غیرطبیعی است. چینش و ساختاردهی تیم به شکلی بسیار خوب در طی 30 روز، غیرممکن است. هر تیمی در جام جهانی در مقابل باشگاه های بزرگ در هر بازی ای که برگزار شود، بازنده خواهد بود. طبیعی هم است چون در باشگاه ها فرصت و زمان بیشتری برای چینش و ساختاردهی تیم خود دارید. اما در عرصه ملی چنین فرصتی وجود ندارد و بسیار سخت است که در بازه ای کوتاه، تیمی آماده را برای یورو یا جام جهانی داشته باشید. فکر می کنم تیم من (چلسی) می تواند تیم ملی انگلیس را ببرد؟ بله این طور فکر میکنم. چرا که نه؟ چون تصورم بر این است که سطح ما پایین تر از تیم ملی انگلیس نیست. خودم علاقه ای هم به مربیگری در تیم ملی ندارم. البته شاید با گذر زمان و مسن تر شدن نظرم عوض شود ولی نه، در حال حاضر نمی خواهم.»

1878

نظرات کاربران
محمدرضا
با این طرز فکر قطعا اگر تیمتون وارد دوران افول بشه توانایی جمع کردن دوباره تیم توی 30 روز رو ندارید چون فراگیری اینکارو بیهوده و عبس میدونستید. چند تا مربی توی جهان هستن که تا حالا اخراج نشدن دو نفرشون آنچلوتی و فن خال بودن که یکی از بایرن و یکی از منچستر اخراج شد شما هم با این طرز فکر قطعا طعم اخراجو خواهید چشید.
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰:۲۲
پاسخ
9
9
مهدی
گفته که مسن تر شدم داداش به سن تو بر سم به فکر باقیات صالحات می افتم میگی مسن تر شدم شاید راجع به تیم ملی نظرم عوض بشه شاید نمی دونه چند سالشه؟ !! امید به زندگی رو شکر !!!
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۰۶
پاسخ
5
13
حامد
من نمیدونم این ساری چقدر تو فوتبال سابقه داره که اینجوری به خودش مینازه خداوکیلی از موقعی که این ادم اومده تو چلسی دیگه بازیای چلسی رو ندیدم
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۴۴
پاسخ
18
8
مهدی
کلا نظرات عجیب زیاد میده اونم از اون نظرش که گفت تو ایتالیا وقتی یه تیم جلو بیفته صد در صد می بره یعنی هر روز داره کامبک زده میشه والا اگه چلسی تو بتونه انگلیس چهارم جهان رو ببره باید در فیفا و جام جهانی و بازی ملی رو تخته کرد شما سعی کن اول اون اورتون و نیوکاسل رو ببری بعد بیا رجز بخون
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۴۷
پاسخ
10
11
پسر تورین
لابد بازی تیم 11 0 0 رو دید 11 0 0 یه تیم تو جام جهانی بازی میکرد
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۳۲
پاسخ
14
9
عشقممم نیمار
نکته اموزنده ای برات نداشت ..چون تیم‌ملی کشورت اونجا نبود :-) بعضی مربیا .. هوش مربی شدنه یه کشوره ندارن و فقط ب باشگاهیی میتونن نامی براخودشون ..درست کنن :-P
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳:۳۰
پاسخ
12
13
محمد **
البته تیم ملی انگلیس رو شاید بتونی ببرید
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۴۷
پاسخ
5
6
آرمان
کاملا موافقم... خیلی از باشگاه های بزرگ دنیا از بهترین تیم های ملی هم قوی ترند
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰:۵۳
پاسخ
3
12
محمد جواد
بعد خیلی از دوستان ایرانی میگن چرا کیروش تیکی تاکای گواردیولا توی زمین پیاده نمیکنه یا ساری بال بازی نمیکنه . آقا بازی ملی تاک تیک خاص و پیچیده نداره و اصلا نمیشه اجرا کرد اکثرا روی محور نتیجه گرایی هست .
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۲۵
پاسخ
9
14
ساری مازندرون
حیف که اسمت اسم شهرمونه وگرنه یه چیز بهت میگفتم
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۴۰
پاسخ
3
25
عارف 6666
دقیقا، به خصوص بازی های تیم کیروش هیچی نداره بخدا فقط وقت تلف کردن. ادمین لطفا بچاپ
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۳۰
پاسخ
20
13