ساسولو 0-3 یوونتوس؛ بیستمین برد فصل با سه گل

ساسولو 0-3 یوونتوس؛ بیستمین برد فصل با سه گل

2751
22:24
21 بهمن 1397
یوونتوس با برتری سه گله، به امتیاز 63 رسید.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس با درخشش دوباره کریس رونالدو موفق شد 3-0 به برتری برسد تا با 11 امتیاز اختلاف با اقتدار در صدر قرار گیرد.

در یکی از بازی های مهم هفته 23، یوونتوس میهمان ساسولو بود. میزبان در این مسابقه شروع بهتری داشت و در دقیقه 5 نیز یک صحنه مشکوک درون محوطه یوونتوس رقم خورد که داور بعد از استفاده از VAR در نهایت تصمیم گرفت پنالتی اعلام نکند.

بعد از گذر از دقایق ابتدایی، این میهمان بود که توانست با تجربه بالای خود بهترین استفاده را از اشتباه حریف ببرد، یک دفع توپ ناقص از دروازه بان ساسولو با توپگیری رونالدو همراه شد، ضربه او در نوبت اول مهار شد ولی در برگشت این خدیرا بود که توانست بازی را 1-0 کند. بعد از این گل، ساسولو که روی توپ های در عمق خطرناک به نظر می آمد، تلاش زیادی کرد بازی را مساوی کند ولی موفق نبود.

نیمه دوم، یوونتوس کنترل بهتری روی جریان بازی داشت و توانست دقیقه 70 به گل حیاتی بازی برسد. سانتر پیانیچ از جناح چپ با ضربه سر رونالدو همراه شد تا کار حریف تقریباً تمام شود. در نهایت نیز در دقیقه 86 بود که باز هم رونالدو در نقش سازنده ظاهر شد و این بار ضربه زمینی امره جان، گل دیگری را رقم زد.

یوونتوس با 20 برد، 3 تساوی و تفاضل گل 34 صدرنشین مقتدر سری آ است و با تیم دوم 11 امتیاز اختلاف دارد.

1878

نظرات کاربران
hadi
من هنوزتوشوکم که چطورتوپ طلای رونالدوروبه مدریچ دادن فقط اون گلش به یونتوس یه توپ طلا داشت واقعاابرستاره اس پوگباخوب میگه ماشین گلزنی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴:۳۶
پاسخ
4
34
رونالدو
بین همه ی عشقای دنیا عشق است رونالدو عشق است رونالدو ۳ گل تاثیر مستقیم
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳:۰۶
پاسخ
9
45
mehdi67
مرد تمام نشدنی فوتبال.تو این سن و سال اینجوری به تیمش کمک میکنه و رو هر سه تا گل تاثیر میذاره.با اون خوشحالی بعد گلش هم به دیبالا که این روزا نیمکت نشینی رو تجربه میکنه کلی روحیه داد.رونالدو داره نشون میده که سن فقط یه عدده
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹:۱۸
پاسخ
6
52
یوونتوس
رونالدو بایدتوuclخودشونشون بده تاما دوسش داشته باشیم
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۲۹
پاسخ
37
13
Sajjad47
مهم نیست شما دوسش داشته باشی یا نه. Ucl نیاز به هافبکای طراح داره که یووه جز پیانیچ کسی نداره البته اگه اماده باشه. البته نقش مربی مهم تر از همه چیزه. با این وجود یووه اگه اتلتیک ببره تا فینال میره.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۰۳
1
5
علیرضا م.
باز هم رونالدو... ۲۳ هفته گذشته و تا الان با ۱۸ تا گل بهترین گلزن و با ۷ پاس گل دومین پاسور برتر این فصل سری آ است این پسر، ۲۵ تاثیر مستقیم توی ۲۳ هفته، اونم توی لیگ ایتالیا!
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۱۵
پاسخ
6
49
مهران
دیگه گلهای رونالدو رو بیخیال شین پاس گلارو بشمارین حسابش داره از دستمون در میره
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۰۸
پاسخ
5
45