سالن کنفرانس/ تونی اولیویرا:  پرسپولیس یک روز بیشتر استراحت کرده بود

سالن کنفرانس/ تونی اولیویرا: پرسپولیس یک روز بیشتر استراحت کرده بود

3344
18:54
17 اسفند 1393
وب سایت رسمی برنامه نود-تونی الیویرا سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی شیرین مقابل پرسپویلیس در کنفرانس خبری حاضر شد.

وب سایت رسمی برنامه نود-تونی الیویرا سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی شیرین مقابل پرسپویلیس در کنفرانس خبری حاضر شد.

به گزارش سایت رسمی نود، تونی که حسابی سرحال بود خطاب به خبرنگاران گفت: بازی مهم و جدی و سختی داشتیم. ولی می دانستیم اگر سازمندهی شده بازی کنیم، می توانیم پیروز میدان شویم. موقعیت های گل زیادی داشتیم. دقایق پایانی پرسپولیس مستقیم بازی می کرد.

وی ادامه داد: بازی تراکتور و پرسپولیس یک راز است. ما نباید به تحریک بازیکنان حریف کاری می داشتیم.شاید نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. زمان هایی بود که تمرکز لازم را نداشته و کم مانده بود که نتیجه را واگذار کنیم. پرسپولیس یک روز بیشتر ما استراحت کرده و به همین دلیل آنها کمی سرحال تر بودند.

تونی در ادامه گفت: ما هنوز نقاط ضعف هم داریم اما در این بازی جبران کردیم. ما روی تیممان کار می کنیم که سازماندهی خوبی در خط دفاع داشته باشیم. یک بار دیگر به بازیکنانم و هواداران تبریک می گویم.برای ساخت یک تیم از بنیان، یک پروسه دو هفته ای کافی نبوده و باید از طریق تمرین کردن تیم را بسازیم. کمتر از یک ماه است که امده ام و کار زیاد داریم.
سرمربی تراکتورسازی درباره برنامه تیم تراکتورسازی در روزهای نوروز گفت:به بازیکنان در ایام عید استراحت خواهیم داد. کارهای سخت و بازی هاب فشرده در آینده داریم و به همین دلیل باید تیم را بیشتر اماده کنیم.
 تونی اولیویرا در پایان گفت: اگر لیست بازیکن تراکتور سازی را ببینید و از وسط زمین بازیکنی را تغییر بدهید. خالد شفیعی بسیار خوب کار کرده ولی یک سری اشکالات وجود دارد.ما از طریق قدرت هواداران و سازماندهی که داشتیم توانستیم به پیروزی دست یابیم.تیم بسیار خوب شده و اگر بازیکنان هماهنگ ترشوند و بسته بازی کنند. ما سازماندهی دفاعی را به بازیکنان یاد داده ایم.
نظرات کاربران
hassan
ولی در عوض سفر کرده بودند
۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۵:۱۱
پاسخ
0
0
سید علی اصغر
چقدر رو داری واقعا پرسپولیس از تاشکند اومده تبریز شما که تیمت از تبریز تکون نخورده اگر پرسپولیسی ها خسته نبودند که برده بودند
۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۳:۳۹
پاسخ
19
0