سامان نریمان جهان: به گسترش فولاد آمدم تا به دوران اوج برگردم

سامان نریمان جهان: به گسترش فولاد آمدم تا به دوران اوج برگردم

2697
12:00
03 دی 1394
بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پس از بازگشت به این تیم گفت: من از تراکتورسازی جدا شدم و به گسترش فولاد آمدم تا به دوران اوجم بازگردم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پس از بازگشت به این تیم گفت: من از تراکتورسازی جدا شدم و به گسترش فولاد آمدم تا به دوران اوجم بازگردم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، سامان نریمان جهان از روز چهارشنبه در تمرین گسترش فولاد تبریز شرکت کرد تا به بحث های مختلف پیرامون وضعیتش در نیم فصل دوم لیگ برتر پایان دهد. این بازیکن جوان عنوان کرد: موفقیت های ورزشی ام را در گسترش فولاد تجربه کردم و در همین مجموعه به ارتقای تاکتیکی دست یافتم. ولی به هر حال دوره سربازی و حضور در تراکتور سازی هم گریزناپذیر بود و باید این دوره را طی می کردم.

وی اضافه کرد: تراکتورسازی برای تمامی ما آذری زبان ها، محبوبیت بسیاری دارد و آرزوی همه کمک به موفقیت بیشتر آن است. من هم با این تیم روزهای پرخاطره و ماندگاری را سپری کردم. محبت و لطف هواداران این تیم را هیچ موقع از یاد نمی برم.

سامان نریمان جهان بازگشت به گسترش فولاد را، فرصتی برای برگشتن به دوران اوج خود دانست و گفت: علی‌رغم دریافت پیشنهاد از تیم های مختلف ایرانی و خارجی، به باشگاه خودم، گسترش فولاد تبریز آمدم. حضور فراز کمالوند در این تیم، یکی از دلایل انتخاب من بود. زیرا که در سال های قبل نیز با ایشان کار کرده ام.

 

2051

نظرات کاربران
و
چرا همه بازیکنای ایرانی پیشنهاد خارجی دارن ولی نمیرن?
۰۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۱:۵۴
پاسخ
0
12
hassan
امیدوارم از گسترش راهی اروپا بشی .... موغق باشی سامان جان....
۰۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۹:۳۸
پاسخ
2
10