ساندرلند 2-1 لستر سیتی؛ مدافع عنوان قهرمانی در دو قدمی منطقه سقوط

ساندرلند 2-1 لستر سیتی؛ مدافع عنوان قهرمانی در دو قدمی منطقه سقوط

908
20:19
13 آذر 1395
لستر با شکست مقابل ساندرلند، فقط دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - لستر با شکست مقابل ساندرلند، فقط دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

به گزارش وبسایت نود، ساندرلند شنبه عصر در یک بازی شش امتیازی موفق شد لستر را شکست دهد تا از قعر جدول رهایی پیدا کند و به رتبه هجدهم برسد. لستر هم فقط دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

در یکی از 5 بازی همزمان عصر روز شنبه، ساندرلند در یک مسابقه حساس پایین جدولی میزبان لستر سیتی بود. دو تیم با این ترکیب وارد زمین شدند:

ساندرلند

پیکفورد، جونز، کونه، جیلوبوجی، فن آنهولت، پینار، اندونگ، دنایر، واتمور، آنیچبه، دفو

لستر سیتی

زیلر، سیمپسون، هوت، مورگان، فوکس، محرز، آمارتی، کینگ، آلبرایتون، سلیمانی، واردی

میزبان نیمه اول را خیلی بهتر آغاز کرد و به موقعیت های فراونی دست یافت، ساندرلند تا حدود دقیقه 25، سوار بر بازی بود و چند فرصت عالی خلق کرد که در رسیدن به گل ناکام ماند. آنیچبه مهاجم باتجربه ساندرلند که در این بازی دوباره به ترکیب اصلی راه یافته بود، به موقعیت های خوبی رسید، اما در گلزنی موفق عمل نکرد تا این که لستر بعد از گذر از دقیقه 25، بازی را در دست گرفت و روی دروازه حریف چند خطر ایجاد کرد.

محرز و سپس واردی به موقعیت های خوبی رسیدند که نتیجه بخش نبود تا این که در اواخر نیمه نخست، ضربه فوکس به تیر دروازه برخورد کرد. به این ترتیب نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

داستان ابتدای نیمه دوم، همچون اواخر نیمه اول بود، لستر تیم برتر میدان بود و به فرصت های خوبی رسید، اما آن ها باز هم در زدن گل ناکام بودند، واردی که مدت هاست راه دروازه ها را گم کرده است و سلیمانی هم در زدن گل ناموفق بود. اما در حالی که لستر برتری محسوسی نسبت به حریف داشت، تیم مویس برخلاف جریان بازی به گل رسید.

دقیقه 64، اشتباه هوت در خط دفاع باعث شد تا او دروازه ی خودی را باز کند و میزبان به گل برسد.

اما لستر که چیزی برای از دست دادن نداشت، تلاش کرد تا گل خورده را جبران کند، اما در آن سمت مهاجمین فرصت طلب ساندرلند، گل بعدی را به ثمر رساندند. دقیقه 77، تلاش آنیچبه با سانتر او برای واتمور همراه شد ولی توپ بلاک شد و به دفو رسید و این بازیکن باتجربه، گل دوم را به ثمر رساند تا چهارمین گلش را در 5 بازی اخیر به ثمر رسانده باشد.

سه دقیقه بعد از خوردن گل دوم، اوکازاکی یکی از گل های خورده را جبران کرد تا لستر به بازی برگردد. حرکت خوب گری از سمت چپ با سانتر او همراه شد و اوکازاکی ده دقیقه مانده به پایان، امیدهای لستر را زنده نگاه داشت.

در ادامه، هر دو تیم به موقعیت های خوب دیگری هم رسیدند، اما درخشش دروازه بانان مانع از گلزنی دو تیم شد. در وقت های اضافه، سیو خوب پیکفورد، نمایش عالی این بازیکن را تکمیل کرد تا ساندرلند سه امتیاز بسیار مهم را کسب کند.

به این ترتیب، ساندرلند سومین برد فصل خود را مقابل مدافع عنوان قهرمانی کسب کرد تا با 11 امتیاز از رتبه انتهایی جدول فاصله بگیرد و رده هجدهم برسد. لستر سیتی هم با قبول هفتمین شکست فصل، فعلاً در جایگاه پانزدهم قرار گرفته است، در صورتی که وستهم و بورو این هفته امتیازات لازم را بگیرند، مدافع عنوان قهرمانی می تواند به رده هفدهم سقوط کند. آن ها فقط دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند.

 

 

2021

نظرات کاربران