سانه: تلاش می کنم تا نشان دهم که یواخیم لوو اشتباه کرده است

سانه: تلاش می کنم تا نشان دهم که یواخیم لوو اشتباه کرده است

1137
12:16
02 مرداد 1397
هافبک آلمانی باشگاه منچسترسیتی می خواهد عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل ارائه دهد تا یواخیم لوو به اشتباه بزرگ خودش و خط زدن نام او از تیم ملی آلمان پی ببرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک آلمانی باشگاه منچسترسیتی می خواهد عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل ارائه دهد تا یواخیم لوو به اشتباه بزرگ خودش و خط زدن نام او از تیم ملی آلمان پی ببرد.

به گزارش وبسایت نود، این هافبک بیست و سه ساله آمار بسیار خوبی فصل گذشته از خود در لیگ برتر انگلیس به جای گذاشت، اما یواخیم لوو در یک تصمیم بسیار عجیب او را از لیست بیست و سه نفر آلمان در جام جهانی 2018 روسیه خط زد و جولین برانت را جایگزین وی کرد. با این حال ژرمن ها در جام جهانی در گروه 4 تیمی به مقام چهارم رسیدند. سانه در مورد تصمیم یوگی لوو گفت:

بسیار شوکه شدم. در آن زمان ناامید بودم و واقعا در هفته اول بسیار سخت فکر کردم و به زندگی ادامه دادم. بعد از آن اتفاق پپ گواردیولا با من تماس گرفت. در مورد همه چیز صحبت کردیم و در حال حاضر فقط به آینده فکر می کنم و رو به جلو حرکت خواهم کرد. باعث شد تا قوی تر از گذشته بازگردم. خط زدن نامم از لیست نهایی تیم آلمان به من انگیزه بیشتری داد. من الان خوشحالم و می دانم که می توانم بهتر شوم.

4416

نظرات کاربران
Amirhossein
بابا بیخیال تو هم جام جهانی تموم شد این هنوز ول نمیکنه
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۰۵
پاسخ
3
8
آراز
داداش اینا نژاد پرستن کلا مسوت اوزیلو ندیدی؟سره بواتنگ هم کلی بحث کردن
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲:۴۰
پاسخ
7
8