سانچز: برای فتح تمامی عناوین ممکن به منچستریونایتد آمده‌ام

سانچز: برای فتح تمامی عناوین ممکن به منچستریونایتد آمده‌ام

3365
02:02
21 بهمن 1396
سانچز امیدوار به کسب موفقیت های تیمی در منچستریونایتد است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سانچز امیدوار به کسب موفقیت های تیمی در منچستریونایتد است.

به گزارش وبسایت نود، الکسیس سانچز ستاره شیلیایی که در ژانویه راهی منچستریونایتد شد، در مصاحبه اخیرش با تیری انری برای شبکه اسکای اسپورت، از علاقه اش به شیاطین سرخ صحبت کرده است:

تصورم این است که منچستریونایتد بزرگترین باشگاه انگلیس است، این را به این خاطر که اکنون در یونایتد هستم، نمی گویم، از زمان جوانی ام این حس را داشتم، و البته که آدم صادقی هستم و دروغ نمی گویم. باشگاه های بزرگ زیادی در انگلیس هستند، آرسنال یکی از آن ها است که سابقه بازی برای شان را دارم ولی اکنون وقتی به یونایتد می نگرم، به لوگوی باشگاه نگاه می کنم، به نظرم می آید که این باشگاه آن قدر بزرگ است که باید قاتح تمامی عناوین شود. برای کسب جام به این جا آمده ام، آرسنال را ترک کردم تا پیشرفت کنم و تجربه جدیدی را در باشگاه دیگری داشته باشم. اگر برای فتح جام ها نبود، به منچستریونایتد نمی آمدم.

1878

نظرات کاربران
hameed
بزک نبین بهار میاد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱:۳۰
پاسخ
13
11
جناب معلّم!
عزیزم، اون ضرب المثل اینه: بزک نمیر، بهار میاد. کُمبُزه با خیار میاد!
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸:۰۹
3
3
سانچز نکشیمون
مگه سانچز شانزده ماه بازداشت نشد . چجوریه داره حرف می زنه
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۹:۴۴
پاسخ
26
12
jd.dri
اولآ : زندان رفتن مترادف با لال شدن که نیست !!! ثانیآ : معلومه فقط تیتر خبرهای سایت نود رو میخونی ... تو متنش نوشته شانزده ماه زندان تعلیقی ... یعنی فعلآ آزاده ولی اگه تو 16 ماه آینده دست از پا خطا کنه مستقیم میره زندان ... اوکی ؟!!!!!!!
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴:۲۲
2
19