سانچز: هیچ وقت تیری هانری به من نگفت که آرسنال را ترک کنم

سانچز: هیچ وقت تیری هانری به من نگفت که آرسنال را ترک کنم

2462
19:05
04 بهمن 1396
الکسیس سانچز مهاجم تازه وارد منچستریونایتد اعتراف کرد که هانری در انتقال او از آرسنال به شیاطین سرخ نقشی نداشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - الکسیس سانچز مهاجم تازه وارد منچستریونایتد اعتراف کرد که هانری در انتقال او از آرسنال به شیاطین سرخ نقشی نداشته است.

به گزارش وبسایت نود، الکسیس سانچز در این هفته در معاوضه ای با هافبک ارمنی منچستریونایتد هنریک مخیتاریان به الدترافورد رفت. 

به نقل از وبسایت FourFourTwo، سانچز طی نامه ای احساسی به هواداران آرسنال پس از خروج از این باشگاه گفته بود: 

گفت و گوی امروز خود را تیری هانری، بازیکن افسانه ای آرسنال به یاد می آورم، او هم بنا به دلایلی مشابه از آرسنال جدا شد و امروز نوبت من بود. 

این نامه آنچنان به مذاق هواداران آرسنال خوش نیامد و خیلی از آن ها فکر می کردند که هانری مشوق اصلی سانچز در خروج از این باشگاه بوده است.

با این حال هانری که در سال 2007 آرسنال را به مقصد بارسلونا ترک کرد در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

می دانم که نیازی نیست توضیح خاصی به اکثریت هواداران آرسنال بدهم، اما در مقابل شایعات باید بگویم که من هیچ وقت به الکسیس نگفتم که آرسنال را ترک کند. من هیچ ایده ای زمانی که او به منچستریونایتد پیوست نداشتم و مثل شما شایعات را از اخبار دنبال می کردم. 

سانچز امروز در مصاحبه ای اعلام کرد که پیوستنش به منچستریونایتد یک تصمیم شخصی بوده است. 

می خواهم این مسئله را شفاف سازی کنم که هانری هیچ نقشی در انتقال من به یونایتد نداشت. این تصمیم شخصی بود. هانری عاشق آرسنال است و روزی می تواند سرمربی توپچی ها شود. 

4416

نظرات کاربران
یاشار
اگه کسیکه برای بردن جام بیشتر از تیم رفت بزارن سرمربی واقعا اشتباه بزرگی کردن. هیچ سابقه ای تو مربی گری نداره بنظرم بره از بارسا شروع کنه هر چی باشه اونجا جام اورده. این فرانسوی ها واقعا اخلاقشون عجیبه.
۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹:۳۱
پاسخ
2
2