ساوت‌گیت: بازی با سوئد بهترین مسابقه دوران مربیگری‌ام بود

ساوت‌گیت: بازی با سوئد بهترین مسابقه دوران مربیگری‌ام بود

1440
00:40
17 تیر 1397
ساوت‌گیت خوشحال است که توانسته انگلیس را به جمع چهار تیم برتر جام جهانی برساند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  گرت ساوت‌گیت خوشحال است که توانسته انگلیس را به جمع چهار تیم برتر جام جهانی برساند.

به گزارش وبسایت نود، انگلیس با برد مقابل سوئد بعد از 28 سال در بین 4 تیم برتر جام جهانی قرار گرفت و ساوت‌گیت سومین مربی در تاریخ فوتبال انگلیس شد که توانسته بعد از سربابی رابسون و سر الف رمزی، سه شیرها را به این مرحله برساند. او بعد از صعود به نیمه نهایی چنین واکنشی داشت:

از حضور در چنین جایگاهی مفتخرم. با بازیکنان صحبت می کردم، هیچکس تصور بازگشت به خانه را نداشت. حالا یک هفته دیگر نیز در روسیه خواهیم بود، این بستگی به خودمان دارد که در کدام بازی به میدان برویم. رده بندی یا فینال. بابت عملکرد کارکنان و بازیکنان تیم ملی، خوشحالم و افتخار می کنم. به این مرحله رسیده ایم چون کار تیمی و همکاری مان قوی بوده است.

قطعاً امروز بهترین روز دوران مربیگری ام بود. واقعاً تصور این که در چنین جایگاهی قرار دارم، سخت است. مخصوصاً وقتی تصور می کنید که چه افرادی پیش تر به چنین مرتبه ای رسیده اند، کسانی که اعتبار و احترام زیادی برای شان قائل هستم. البته این موضوع فقط شامل من نیست، این کار تیمی و کار بازیکنان است. کار کل گروه. مفتخریم که به این مرحله رسیده ایم و نماینده کشورمان هستیم. ما این فرصت را ایجاد کردیم که افراد را با فوتبال مرتبط سازیم و تغییری در احساس شان ایجاد کنیم، بازیکنان تیم نیز الهام بخشی برای جوانان کشور خواهند بود. بازیکنانی مثل کیهیل، جونز و ولبک فرصت زیادی برای خودنمایی در ترکیب تیم پیدا نکردند ولی ذهنیت آنان در تمرینات، از دلایل اصلی صعود تیم به نیمه نهایی جام جهانی بود.

1878

نظرات کاربران
ایمون زاید
انشالله قهرمانی
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۶:۱۲
پاسخ
8
18