ساکت: اردیبهشت، ماه پرکاری برای فدراسیون فوتبال است

ساکت: اردیبهشت، ماه پرکاری برای فدراسیون فوتبال است

507
17:13
13 اردیبهشت 1396
رئیس سازمان تیم‌های ملی گفت: اردیبهشت، ماه پرکاری برای فدراسیون فوتبال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سازمان تیم‌های ملی گفت: اردیبهشت، ماه پرکاری برای فدراسیون فوتبال است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ساکت، مدیر سازمان تیم‌های ملی در خصوص اعزام تیم‌های ملی به مسابقات بین‌المللی گفت: سازمان تیم‌های ملی روزهای پرکاری را در پیش رو دارد و در حال پیگیری؛ کارهای مربوط به اعزام 5 رده از تیم‌های ملی به مسابقات بین‌المللی است.

ساکت در ادامه گفت: طی روزهای آینده تیم ملی فوتسال بانوان که افتخار قهرمانی در آسیا را دارد به کشور روسیه اعزام خواهد شد و تیم ملی جوانان  جهت عزیمت به کره‌جنوبی و حضور در مسابقات جام‌جهانی 2017 در حال حاضر اردوی خود را در مجتمع عصر انقلاب برپا کرده و در روزهای آینده اردو  در محل هتل المپیک تشکیل می‌دهد.

وی افزود: تیم ملی نوجوانان برای حضور در تورنمنت دوستانه به کشور چین دعوت شده و با تیم‌های مجارستان و اسلواکی و چین مسابقه می‌دهد. حضور در این اردو در راستای آماده‌سازی هر چه بیشتر تیم است.

محمدرضا ساکت، مشاور ارشد رئیس فدراسیون ادامه داد: تیم ملی فوتبال ساحلی با افتخار بزرگی روبروست که امیدواریم تیم سوئیس را ببرد و به نیمه‌نهایی جام‌جهانی 2017  باهاما  صعود کند. برای تیم‌های فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال رده آقایان با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، جلسات مستمر هفتگی با حضور مسئولین سازمان تیم‌های ملی، کمیته جوانان، کمیته فنی و توسعه، فوتسال و فوتبال ساحلی درحال انجام  است و سازماندهی گسترده‌ای بالغ بر 18 تیم ملی در یک تعامل همه جانبه  در مرکز ملی فوتبال و برخی از استان‌ها درحال انجام گرفته است. 

وی در ادامه افزود: تیم ملی فوتسال زیر 20 سال برای حضور در اردوی 3 روزه که به میزبانی شهرداری اصفهان  و باشگاه فولاد ماهان و هیات فوتبال استان اصفهان به این شهر اعزام  شده تا امروز، روی کفپوش استاندارد موجود در سالن 25 آبان ورزشگاه نقش جهان تمرین می‌کند. این تیم ظرف چند روز آینده برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به کشور تایلند اعزام خواهد شد.

ساکت گفت: در اردیبهشت ماه با  تراکمی از فعالیت‌ها، اردوها و مسابقات تیم‌های ملی روبرو هستیم. ضمن اینکه امروز جلسه هم اندیشی با مربیان و کادر فنی 18 تیم ملی در محل هتل آکادمی با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال تشکیل می‌شود.

ساکت در پایان  گفت: برای شناسایی استعدادهای ناب فوتبال در رده‌های سنی 15،14،13، 17،16 سال،10 نفر از استعدادیاب‌ها در کنار مسئولین استعدادیابی فدراسیون فوتبال و مسعود معینی به استانهای همدان و شهرستانهای تابعه عزیمت می‌کنند. این طرح در راستای تقویت تیم‌های ملی و شناسایی  همه استعداد‌های ناب فوتبال در سراسر کشور بوده و  این طرح به ترتیب در استان‌های مختلف اجرایی می‌شود. این طرح با حمایت‌های ویژه کمیته‌های جوانان، تیم‌های ملی و فنی و توسعه  به عنوان یک حرکت میان مدت برای شناسایی استعداد‌های فوتبال انجام می‌شود.

 

2051

نظرات کاربران