ساکت: تکلیف مسلمان و غفوری فردا توسط تاج مشخص می‌شود

ساکت: تکلیف مسلمان و غفوری فردا توسط تاج مشخص می‌شود

7227
17:56
01 آبان 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: مراحل کار مسلمان و غفوری در حال انجام است و نتیجه ‌آن مشخص خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: مراحل کار مسلمان و غفوری در حال انجام است و نتیجه ‌آن مشخص خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود ، محمدرضا ساکت بعد از بازگشت تیم ملی نوجوانان از مسابقات جهانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بازیکنان از برجستگانی هستند که هم از نظر انسانی و اخلاقی و هم از نظر فنی، توانایی‌های خود را به رخ کشیدند و مطمئن باشید فدراسیون این عزیزان را رها نخواهد کرد.

وی افزود: باید تلاش تک تک مربیان و این بازیکنان را در نظر داشته باشیم و حالا هم برای این نفرات برنامه داریم و صمیمانه از رسانه‌ها که این نوجوانان را تنها نگذاشتند، تشکر می‌کنم و معتقدم آنها هم در این موفقیت سهیم هستند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در یکی دو روز آینده تعدادی از این بازیکنان را در تیم جوانانی که می‌خواهد راهی اردن شود را خواهیم دید چون به کار آنها اعتقاد داریم.

وی با تاکید بر نقش باشگاه‌ها در شکوفایی این نوجوانان گفت: البته این جوانان حاصل و دست پرورده باشگاه‌ها هستند اما ارتقای آنها در تیم ملی صورت گرفته است. اینکه باشگاه‌ها از برخی از این نفرات در ترکیب تیم‌هایشان استفاده می‌کنند جای تشکر دارد و خوشبختانه مربیان تیم ملی هم آنها را رصد می‌کنند.

ساکت در پاسخ به این سؤال که چقدر پاداش برای این ملی‌پوشان در نظر گرفته شده،‌گفت: قبل از حضور این عزیزان در مسابقات آقای تاج پاداشی را پیش‌بینی کرد که نهایتا تا ساعتی دیگر به آنها پرداخت خواهد شد.

ساکت در مورد اینکه محسن مسلمان و وریا غفوری بخشیده خواهند شد یا نه گفت: مراحل کار در حال انجام است و نتیجه امر را مهدی تاج پیگیری می کند و فردا نتایج مشخص می شود.

 

2020

نظرات کاربران
♡**♡
یقینا بخشیده میشن،همینکه اومدن کنار مسلمان،وریا را محروم کردن بخاطر همین بود که بعد هر دو بخشیده بشن و استقلالیها اعتراض نکنن . اینا میخان مسلمان به دربی برسه .
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۷:۰۴
پاسخ
6
8
☆محمد تاجی☆
غفوری بنده خدارو آوردیدو بهش تهمت زدید برای اینکه مسلمان تبرعه بشه خدا ازتون نگذره... ادمین بچاپ دلم خونه
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰:۲۳
پاسخ
7
4
آرش سرخ
چرا کار الکی میکنید گه اخرش اینجوری باز کنسل بشه کجای دنیا بخاطر این موضوعات بازیکن محروم شه واقعا حکم های ما نوبره
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۴:۳۸
پاسخ
1
7
یه ستاره ساختگی
فقط دنبال بهونه بودن مسلمان هم ببخشند .برای همین عکس فتوشاپی غفوری را پیش کشیدن.
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷:۱۳
پاسخ
7
5
مهدی سرطلایی
چقدر نوشته ها ت شبیه نوشته های آیدا سادات ۱۶ساله قیطریه است.خخخخههه
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۸:۵۰
0
1
نادر
بنده خداها این 2 نفر از دیروز پریروز 200 بار پاس داده شده اند به این و اون و دعوت بدون ناهار و شام به اینجا و اونجا اخر سر هم پاس دادند به اقای ساکت و اقای ساکت هم به اقای تاج... من قول میدم بدون هیچ پذیرایی فردا هم پاس داده بشوند به اقای داور زنی و ایشان هم پاس بدهند به وزیر و وزیر هم وووووووووو
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶:۳۵
پاسخ
1
5
دختر پرسپوليسي
وااااي به حالتون مسلمان محروم بشه هرچند تمركز بهترين پاسور ليگو بهم ريختين
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹:۳۹
پاسخ
5
12
mehrab
یعنی چی نتیجه رو آقای تاج مشخص میکنن وریا صالا کاری نکرده که بخواد کسی واسش حکم صادر کنه این چه وضعشه آخه ..
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱:۱۱
پاسخ
6
6
مسعود هاشمی
انشالا که یه تصمیم سنگین میگیرن واسشون که درس عبرتی بشه برای بقیه بازیکنا مخصوصا اقای نه چندان مخترم مسلمان که چند دقعه کار ایشون لا پوشوتی شد ولی دیگه نمیشه جمع کرد گند کاریای این بزرگوار را امیدوارم تصمیمی عادلانه و سختگیرانه ای باشه
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹:۴۵
پاسخ
13
3
بهرام دهتقلال از گرگان
امیدوارم آقای تاج با محروم نکردن این دو ، تصمیم اشتباه کمیته اخلاق رو اصلاح میکنه.
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸:۰۵
پاسخ
3
12