سایت برزیلی: ایران با دژاگه به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

سایت برزیلی: ایران با دژاگه به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

2575
12:24
27 فروردین 1397
یک سایت برزیلی نوشت که تیم ملی فوتبال ایران با حضور کاپیتان با تجربه‌اش به دنبال صعود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک سایت برزیلی نوشت که تیم ملی فوتبال ایران با حضور کاپیتان با تجربه‌اش به دنبال صعود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

 

به گزارش وب سایت نود، سایت فولاپه برزیل نوشت: تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران پس از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل توانست برای دومین بار پیاپی به جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کند. این تیم نسبت به چهار سال گذشته بهتر شده است و با هدایت کارلوس کی‌روش توانست مرحله مقدماتی جام جهانی را در گروهی که تیم‌های کره جنوبی، سوریه، چین، قطر و ازبکستان حضور داشتند، بدون شکست به عنوان تیم اول به پایان برساند. تیم‌ ‌ملی ایران شش پیروزی و چهار تساوی کسب کرد و تنها دو بار دروازه‌اش باز شد.

ایران با سرمربی پرتغالی خود می‌خواهد برای نخستین بار در تاریخ کشورش به دور دوم جام جهانی صعود کند. این تیم از رهبر با تجربه‌ای برخوردار است. اشکان دژاگه، در راس تیم‌ ‌ملی قرار دارد. بازیکن ۳۱ ساله در ناتینگهام فارست انگلیس بازی می‌کند و پیش از این تجربه حضور در جام جهانی را داشته است. کاپیتان دژاگه در دیدار ایران برابر آرژانتین در سال ۲۰۱۴ حضور داشت. علاوه بر این تیم‌ ‌ملی ایران از بازیکنان جوان و برجسته‌ای به نام سردار آزمون و علیرضا جهانبخش بهره می‌برد. آزمون در روبین کازان روسیه بازی می‌کند و جهانبخش بازیکن آلکمار است.

 

2051

نظرات کاربران
فقط زلزله
اگه قرار باشه بازیکنی برای ایران کاری بکنه اون طارمی
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱:۰۹
پاسخ
25
20
ايرانى
همه ايرانيند و عاشق وطن چه فرقى ميكنه؟؟ هيچ زمان به معناى كلمه چنين تيم يكدلى نداشته ايم
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۵۶
1
25
مستاجر خدا
کجا بازی میکنی ؟ تیم ملی :))
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۳۳
پاسخ
58
8
شيراز
تو كجا بازي ميكني منچ يا مارپله
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۲۴
1
16
خوشبخت
به نظرم اشکان و تیموریان در تیم باید باشند اگه این دو بازیکن با تجربه در تیم باشند به هم ریختگی در تیم کمتر میشه . و این دو بازیکن از دل و جان بازی می کنند
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۲۵
پاسخ
29
17
PSDK
دژاگه ، جهانبخش ، آزمون ، عزت اللهی ، گوچی و ..... همه بازیکنای خوبی هستن اما واقعیت اینه که تیم ملی ما بعد از سال ها به نقطه ای رسیده که به هیچ بازیکنی وابسته نیست ، ما یه تیم واقعی داریم . افسوس که تو گروهی افتادیم که حتی برزیل هم اگه در این گروه بود نمی تونست از صعودش مطمئن باشه.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲:۰۰
پاسخ
2
53