سایت لاس‌پالماس: طرح ۴ شگفت‌انگیز جواب نداد

سایت لاس‌پالماس: طرح ۴ شگفت‌انگیز جواب نداد

4393
10:58
01 تیر 1393
سایت باشگاه لاس‌پالماس در گزارش بازی ایران و آرژانتین در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ فوتبال نوشت: طرح چهار شگفت‌انگیز برای آلبی سلسته جواب نداد.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سایت باشگاه لاس‌پالماس در گزارش بازی ایران و آرژانتین در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ فوتبال نوشت: طرح چهار شگفت‌انگیز برای آلبی سلسته جواب نداد.
به گزارش بیست چهارده، سایت باشگاه لاس‌پالماس که مسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد، نوشت: گل دیرهنگام مسی باعث پیروزی یک بر صفر آرژانتین مقابل ایران و راهیابی این تیم به مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام‌جهانی در برزیل شد. ستاره دنیای فوتبال درحالیکه طرح هجومی چهار شگفت‌انگیر جواب نداد در  عملکردی فوق‌العاده توانست در دقیقه 91پیروزی سختی را برای آلبی سلسته رقم بزند.

تیم آرژانتین در جو استثنایی ورزشگاه با حضور 35 هزار هوادار آرژانتینی و 90 دقیقه مقاومت ایرانی‌ها، پس از پایان مسابقه جشن پیروزی گرفت.

خط حمله آلبی سلسته نیمه اول را با پیچیدگی آغاز کرد او شاهد دفاع مرموز ایران، همان طور که سرمربی‌اش هشدار داد، بود. به هر حال آرژانتین نتوانست گلزنی کند و مسی هم نتوانست در نیمه دوم روی ضربات ایستگاهی دروازه‌ ایران را باز کند. ادامه این عملکرد نیمه دوم احساس اضطراب آرژانتینی‌ها را به دلیل ناتوانی در گلزنی مقابل ایران بیشتر کرد. در حالی که ایران می‌توانست در این دیدار تاریخ‌ساز شود.

لیونل مسی که از دست خودش عصبانی بود به همراه گونزالو هیگواین خشمگین و سرجیو آگوئرو در خط حمله به علاوه آنخل دی ماریا تصویر تیره‌ای را از چهار شگفت انگیز به نمایش گذاشت.

در حالی که به نظر می‌رسید تساوی تاریخی ایران رقم خورده است، لیونل مسی توپی را در محوطه جریمه دریافت کرد و با شوت زیبایی دروازه ایران را باز کرد.

 


کد/ ۱۱۲۰

نظرات کاربران