سایپا 4-3 نساجی مازندران؛ پیروزی سایپا در روز پراشتباه دروازه‌بان نساجی

سایپا 4-3 نساجی مازندران؛ پیروزی سایپا در روز پراشتباه دروازه‌بان نساجی

1310
21:39
24 شهریور 1398
در دیداری از هفته سوم لیگ برتر فوتبال تیم سایپا برابر نساجی پیروز شد.

به گزارش وب‌سایت نود، در روز سوم از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور, تیم‌های سایپا و نساجی مازندران از ساعت 19:45 امشب (یکشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه پرگل 4 بر 3 به سود نارنجی‌پوشان تهرانی به پایان رسید.

ترکیب دو تیم به شرح زیر می باشد؛

ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، سعید محمدفرد، کمال‌الدین نیکخوی، روزبه شاه‌علیدوست، مجتبی لطیفی، امیرحسین حسین‌زاده، آرمان رمضانی، محمد شریفی، آرمین سهرابیان، معین عباسیان و محمدرضا سلیمانی

ترکیب نساجی: محمدامین رضایی، رضا علیاری، مجتبی ممشلی، میلاد سرلک، علی‌اصغر عاشوری، علی شجاعی، رضا دهقانی، حسن جعفری، حامد شیری، سیدمحمد میری و محمد عباس‌زاده

در این بازی سعید محمد‌فرد (30)، امیرحسین حسین‌زاده (45), آرمان رمضانی (60) و کمال‌الدین نیک‌خویی (75) برای سایپا و رحمان جعفری (70 و 80) و علی شجاعی (85) برای نساجی گلزنی کردند.

قضاوت دیدار سایپا - نساجی مازندران برعهده موعود بنیادی‌فر بود که در این دیدار به معین عباسیان و آرمان رمضانی از سایپا کارت زرد نشان داد.

 

شرح گل‌ها


سایپا یک - نساجی صفر (دقیقه 30: سعید محمدفرد): ارسال محمدفرد، مدافع کناری پیشتاخته سایپا از جناح راست زمین به شکل عجیبی و با اشتباه محاسباتی امین رضایی در مهار توپ، وارد دروازه نساجی شد.

 

سایپا 2 - نساجی صفر (دقیقه 45: امیرحسین حسین زاده): ارسال عاشوری، هافبک نساجی از روی کرنر را حامد فلاح‌زاده بالاتر از مهاجمان حریف به خوبی دفع کرد تا یک ضد حمله سریع برای سایپا شکل بگیرد و در ادامه با اشتباه امین رضایی در خروج از دروازه و دریبل‌زنی امیرحسین حسین زاده، این بازیکن جوان سایپا با سرعت بالای خود تا محوطه 6 قدم نساجی پیش رفت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

 

سایپا 3 - نساجی صفر (دقیقه 60: آرمان رمضانی): معین عباسیان به خوبی منطقه بازی را عوض کرد و توپ را به امیرحسین حسین‌زاده رساند که او هم بدون مکث توپ را به عقب پاس داد تا آرمان رمضانی با شوت زمینی دروازه نساجی را برای سومین بار باز کند.

 

سایپا 3 - نساجی 1 (دقیقه 70: رحمان جعفری): ارسال بلند رضا دهقانی از روی ضربه ایستگاهی را مدافعان سایپا به شکل ناقص و در محوطه جریمه خودی دفع کردند تا رحمان جعفری با ضربه نمایشی دروازه سایپا را باز کند.


سایپا 4 - نساجی 1 (دقیقه 75: کمال‌الدین نیک‌خوی): نارنجی پوشان ضربه آزاد میانه زمین را کوتاه کار کردند که پاس معین عباسیان را کمال‌الدین نیک‌خوی با پیشتازی 5 متری و شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه به کنج دروازه نساجی فرستاد تا گل چهارم سایپا به نام او ثبت شود.

 

سایپا 4 - نساجی 2 (دقیقه 80: رحمان جعفری): محمدمهدی نظری تا محوطه 6 قدم دروازه سایپا پیش رفت که پاس به عقب او و ناتوانی مدافعان نارنجی پوش در دفع توپ موجب شد تا توپ به رحمان جعفری برسد و این بازیکن با شوتی که به پای لطفی اصابت کرد، دومین گل نساجی را بزند.

 

سایپا 4 - نساجی 3 (دقیقه 84: علی شجاعی): پاس در عمق نظری به علی شجاعی رسید که این بازیکن با حرکت در عرض به راحتی دروازه سایپا را باز کرد تا اختلاف گل به یک برسد.

برای مشاهده خلاصه این دیدار اینجا کلیک کنید.

4416

نظرات کاربران
علی
حق نساجی باخت نبود... چهار گل را به راحتی به تیم سایپا هدیه کردیم.... ضمن اینکه دقیقه نود داور میتونست برای نساجی پنالتی بگیرد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۱:۲۲
پاسخ
0
4
TT فراتر از باشگاه
حالا همین گلر جلو تراختور مانویل نویر میشه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۵۴
پاسخ
13
4