سبحانی:تا دوشنبه برنده مزایده پرسپولیس معلوم می‌شود

سبحانی:تا دوشنبه برنده مزایده پرسپولیس معلوم می‌شود

9623
13:40
11 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: هر صحبتی که در مورد برنده مزایده تا قبل از اعلام نتیجه نهایی بیان می‌شود ظن و گمان است و صحت ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: هر صحبتی که در مورد برنده مزایده تا قبل از اعلام نتیجه نهایی بیان می‌شود ظن و گمان است و صحت ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، سید جعفر سبحانی در مورد نقل‌قول‌هایی که برخی افراد در رابطه با پیروزی برخی افراد شرکت‌کننده در مزایده فروش باشگاه پرسپولیس و استقلال می‌زنند عنوان کرد: در جلسه مزایده برای استقلال یک پاکت ارائه شد که به دلیل عدم واریز قیمت سپرده توسط شرکت خواهان در مزایده این مسئله منتفی است.

وی افزود: برای پرسپولیس سه پاکت ارائه شد که یکی از پاکت‌ها همان شرایط متقاضی استقلال را داشت و عملا از این مرحله خارج شد. یکی از دو متقاضی دیگر قیمت سپرده را به طور صد در صد واریز کرده بود و متقاضی دیگر مدعی بود که سپرده را از طریق حساب استانبول واریز کرده و دیر به حساب ما نشسته است. در حال پیگیری این مسئله هستیم تا روز یکشنبه هم این موضوع و هم اهلیت دو خریدار پیگیری و بررسی می‌شود تا برنده قطعی ان‌شالله یکشنبه شب یا حداکثر دوشنبه صبح معرفی شود. سایر مواردی که از سوی برخی دوستان مطرح می‌شود ظن و گمان و نظری است که آنها بیان می‌کنند.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی تاکید کرد: به این نظریات نه می‌توانیم خرده بگیریم نه حرفی بزنیم اما تا اعلام رسمی برنده مزایده اخلاق حکم می‌کنند چیزی گفته نشود. اینکه یک نفر می‌گوید ما برنده شدیم و نفر دیگر هم همین نظر را دارد همانند بچه‌هایی هستند که از جلسه امتحان بیرون آمدند و به پدر و مادرشان می‌گویند ما 20 گرفتیم یا 18 و تا وقتی که ورقه صحیح نشود هیچ چیز به صورت قطعی معلوم نیست. تا روز دوشنبه که سازمان خصوصی‌سازی، هیات محترم واگذاری و سه وزیر مدنظر نظرشان را به طور قطعی اعلام نکنند همه موارد ظن و گمان است و هیچ اعتباری ندارد.

سبحانی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است برای استقلال مزایده چهارم را برگزار کنند خاطرنشان کرد: در جلسه روز یکشنبه این مسئله از سوی هیات واگذاری بررسی خواهد شد. احتمال برگزاری مزایده چهارم زیاد است. در صورت اینکه تصمیم به برگزاری مزایده چهارم گرفتیم در کارمان سرعت خواهیم داد. پیش از این فاصله مزایده‌ها حداقل 20 روز بود اما این ماه این کار را به یک هفته یا 10 روز کاهش خواهیم داد. حدس ما این است که این مزایده برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: در صورت برگزاری مزایده چهارم آن شرکتی که مدعی بود به خاطر کم‌دقتی در مفاد آگهی واگذاری سپرده شرکت در مزایده را واگذار نکرده و فکر می‌کرد به خاطر پرداخت نقدی پول نیازی به واریز سپرده ندارد می‌تواند در مزایده چهارم شرکت کند و افرادی که خواهان شرکت در مزایده هستند وارد عمل شوند. اگر برنده مزایده پرسپولیس مشخص شود این مسئله به واگذاری سریع‌تر استقلال کمک می‌کند چراکه خریداران می‌بینند در بحث واگذاری جدی هستیم و به این مورد ورود خواهند کرد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
reza
بحث منفور بودن استقلال نیست بحث اقتصادی است شما در نظر بگیرید تمام بدهی های دو باشگاه توسط دولت پرداخت میشود و از این نظر دو باشگاه با هم تفاوتی ندارند در بحث داراییهای تحت تملک دو باشگاه ممکن است اندک تفاوتی وجود داشته باشد که آن هم زیاد در نظر خریدار نمی آید میماند میزان هواداران دو تیم که نکته مهم همین جا است تیم پرسپولیس بنابر آمار حدود 20 درصد بیشتر از استقلال هوادار دارد که وقتی قیمت دو باشگاه برابر اعلام میشود مسلما خریدار به خرید پرسپولیس تمایل بیشتری پیدا میکند مگر آن که فردی پیدا شود از این موضوع چشم پوشی کند
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۱:۰۲
پاسخ
6
3
soheil
بیچاره استقلال اونقدر تیم منفوری هستش که کسی واسه خریدنش اشتیاقی نشون نمیده
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۱:۴۵
پاسخ
2
15
سید علی اصغر
ب امید پیروزی حسین هدایتی چون قطعا بیشتراز بهنام پیشرو پرسپولیسی هست
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۷:۰۴
پاسخ
9
35