ستاد هماهنگی جام‌جهانی از برنامه‌ها عقب افتاد/ آصفی بازنگشت؟

ستاد هماهنگی جام‌جهانی از برنامه‌ها عقب افتاد/ آصفی بازنگشت؟

4991
11:06
06 بهمن 1396
مدت زمان زیادی از برگزاری آخرین جلسه ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ در ایران می‌گذرد و هنوز خبر تازه‌ای از اقدامات این ستاد شنیده نشده است. به نظر حمیدرضا آصفی نیز رضایت به بازگشت نداده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدت زمان زیادی از برگزاری آخرین جلسه ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ در ایران می‌گذرد و هنوز خبر تازه‌ای از اقدامات این ستاد شنیده نشده است. به نظر حمیدرضا آصفی نیز رضایت به بازگشت نداده است.

 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، ستاد هماهنگی جام جهانی ۲۰۱۸ در ایران از ابتدای سال جاری در ایران و به ریاست حمیدرضا آصفی تشکیل شد که نهاد مختلفی از جمله وزارت ورزش، وزارت ارشاد، وزارت امور خارجه، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و ... در آن حضور داشتند. این ستاد با هدف استفاده حداکثری از این رقابت بین‌اللمی در جهت حمایت از تیم ملی و معرفی فرهنگ ایرانی به جهانیان تشکیل شد و تا حدود دو ماه قبل هم همه چیز به صورت مرتب پیش می‌رفت. در آخرین جلسه این ستاد هم بودجه بسیار خوبی به تیم ملی ایران اختصاص یافت و بلیت‌ها برای هواداران ایرانی راحت‌تر از گذشته به فروش رفت و از تمام سکوهای اختصاص یافته به ایران استفاده حداکثری شد.

با وجود این برنامه‌ریزی‌ها، مدت زمان زیادی از برگزاری آخرین جلسه ستاد جام جهانی می‌گذرد و ریاست این ستاد حاضر به شرکت در جلسات نیست. آصفی از حدود چندین هفته قبل و به دلایل نامشخصی، استعفای خود را از ریاست این ستاد و سمت مشاور رییس فدراسیون فوتبال در اختیار مهدی تاج قرار داده اما هنوز با آن موافقت نشده است.

تاج پیش از پذیرفتن استعفای آصفی، خواهان برگزاری جلسه و حل مشکلات شده که تاکنون این جلسه برگزار نشده و آصفی هم حاضر به پس گرفتن استعفای خود نیست. در چنین شرایطی که ریاست ستاد جام جهانی حاضر به بازگشت نیست، جلسات هم برگزار نمی‌شود و فعلا کارها بدون هماهنگی با آصفی پیش می‌رود تا خللی در این راه به وجود نیاید.

تشکیل ستاد جام جهانی برای استفاده حداکثری از پتانسیل این رقابت‌ها اقدام خوبی بود اما با اتفاقاتی که اخیرا رخ داده، مشخص نیست که بتوان از این رقابت‌ها به صورت ۱۰۰ درصد استفاده کرد.

 

1004

نظرات کاربران
مهدی پسرک ابی
خخخخخ در فدراسیون رو باید با بتن گرفت من موندم این مسئولین کنفدراسیون اسیا چجوری فدراسیون رو بهترین فدراسیون اسیا انتخاب کردن... نظم و قانون و هماهنگی نداریم نمیدونم چرا بانظم مشکل داریم
۰۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵:۱۵
پاسخ
0
3
مستاجر خدا
بی جام چه بلایی سر فوتبال ما اورده که همش شده دلهره و استرس و!! چه تحملی دارن ها من جاشون بودم بعد ابروریزی جام جهانی اخراج نه؟ بعد افتضاح با عراق اخراج
۰۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵:۴۶
پاسخ
6
2