ستاره فرانسوی از ماجرای انتقال نافرجام به لیورپول می‌گوید

ستاره فرانسوی از ماجرای انتقال نافرجام به لیورپول می‌گوید

3984
16:41
19 شهریور 1398
نبیل فکیر در سخنانی، مدیربرنامه های خود را مقصر منتفی شدن انتقال به لیورپول می‌داند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اکیپ، نبیل فکیر ستاره این روزهای رئال بتیس و کاپیتان سابق لیون توضیحاتی درباره انتقال شکست خورده خود به لیورپول در تابستان 2018 داده است.

فکیر در ژوئن 2018 و پیش از آغاز جام جهانی در آستانه انتقالی 50 میلیون پوندی به لیورپول بود و حتی تست های پزشکی را هم پشت سر گذاشت اما این انتقال در لحظات پایانی به دلیل "نگرانی لیورپول درباره مشکلات زانوی او از سال 2015" منتفی شد؛ اتفاقی که خود فکیر معتقد است چند دروغ نقش مهمی در وقوع آن داشته است:

"دروغ های زیادی گفته شد و من را تحت تاثیر گذاشت. ادعاهایی درباره من و خانواده ام مطرح شد که هر دوی ما را ناراحت کرد، چرا که می‌دانستیم تمامی موارد گفته شده دروغ بوده است. وقتی در زندگیتان انسان خوبی باشید، همواره خوشحال و در آرامش خواهید بود و من هم امروز همینطور هستم اما بقیه نمی‌توانند، بگذریم!

زانوی من مشکلی ندارد. به سرعت تستی را در کلیرفونتن (اردوی تیم ملی فرانسه) پشت سر گذاشتم و موردی درباره زانوی من گزارش نشد. اگر زانوی من در وضعیت بدی بود، چگونه ژان میشل اولاس (رئیس لیون) به من پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه کرد؟

حقیقت را می‌خواهید؟ حتی خودم هم نمی‌دانم! من تست های پزشکی را پشت سر گذاشتم و در ادامه لیورپول تصمیم گرفت با من قراردادی منعقد نکند. در یک مقطع زمانی لیورپولی ها می‌خواستند من را به این باور برسانند که منتفی شدن این انتقال به دلیل شرایط زانو بوده اما نتایج تست های پزشکی که من در کلیرفونتن پشت سر گذاشتم کاملا روشن بودند. باید یک بهانه ای جور می‌شد."

پس از این اظهارات، ژان پیر برنس مدیربرنامه های سابق فکیر جواب سخنان او را داد. رابطه این زوج به دنبال اتفاقاتی که رخ داد، در آپریل 2019 به پایان رسید. برنس در این خصوص به اکیپ می‌گوید:

"او باید این نمایش را پایان دهد و فریب مردم را کنار بگذارد. همه می‌دانند چه اتفاقاتی رخ داد. دو دلیل عمده مانع انتقال او به لیورپول شد.  یکی مسائل زانوی او و دیگری ورود فردی خارجی که خود را نماینده معرفی کرده و خواهان آغاز مذاکراتی جدید شده بود، آن هم در حالی که امضای قرارداد کاملا نزدیک بود. در حاشیه این اتفاقات، لیورپول از تصمیم خود برای جذب فکیر منتفی شد."

7712

نظرات کاربران
آنفیلدی های وطن
این تیمای حرفه ایی اندک مصدومیت هم براشون مهمه نه مثل بعضی از تیمهای ایرانی که بدون تست قرارداد امضاء میکنن
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۱۸
پاسخ
0
14
TT فراتر از باشگاه
حیف شد جون میداد تو لیورپول توپ بزنه
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۰۷
پاسخ
1
10