ستاره های تیم ملی انگلیس هفته های ابتدایی لیگ برتر را از دست می‌دهند

ستاره های تیم ملی انگلیس هفته های ابتدایی لیگ برتر را از دست می‌دهند

2207
19:44
17 تیر 1397
بازیکنان ثابت تیم ملی انگلیس احتمالاً بازی های هفته نخست لیگ جزیره را از دست می دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان ثابت تیم ملی انگلیس احتمالاً بازی های هفته نخست لیگ جزیره را از دست می دهند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از شکسته شدن طلسم ناکامی انگلیسی ها در تورنمنت های بزرگ، حالا بازیکنان ثابت تیم ملی انگلیس، در خطر از دست دادن هفته های ابتدایی لیگ جزیره هستند.

این اولین بار است که چنین شرایطی پیش می آید، چرا که پیش تر، انگلیسی ها اغلب وداعی زودهنگام با جام جهانی داشتند ولی حالا تا پایان مسابقات در این رویداد مهم حضور دارند. آخرین بار انگلیس در سال 1990 به نیمه نهایی جام جهانی رسید که در آن زمان، هنوز لیگ برتری وجود نداشت، اما با تاسیس لیگ برتر، برنامه مسابقات در انگلیس تغییر یافت و لیگ جزیره نیز در مقایسه با سایر لیگ ها، خیلی زودتر شروع می شود که همین موضوع باعث می شود بازیکنان انگلیسی ثابت تیم ملی، نتوانند در هفته های ابتدایی برای تیم هایشان به میدان بروند.

معمول است که بعد از پایان جام جهانی، تقریباً سه هفته استراحت به بازیکنانی داده می شود که در ترکیب اصلی بوده یا بیشتر بازی کرده اند و همین موضوع موجب از دست رفتن هفته های ابتدایی برای این بازیکنان می شود. به طور مثال، دو سال قبل ژیرو، کوشیلنی و اوزیل به خاطر حضور تیم هایشان در مراحل پایانی یورو، مدتی در ترکیب آرسنال غایب بودند.

یا بعد از جام جهانی 2014، بازیکنانی نظیر مرتساکر و پودولسکی، نتوانستند تا پایان آگوست برای آرسنال به میدان بروند.

در حال حاضر 23 بازیکن در مرحله نیمه نهایی حضور دارند که در لیگ برتر انگلیس توپ می زنند، از این تعداد سهم تاتنهام 9 بازیکن، سیتی و یونایتد 7 و چلسی 5 است.

1878

نظرات کاربران
محمد صفائی
چلسی 7 بازیکن تو نیمه نهایی داره -هازارد-کورتوا-باتشوایی-ژیرو-کانته-لوفتوس چیک و کیهیل
۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۵۴
پاسخ
7
8