ستار همدانی: پیکان 90 دقیقه دفاع اتوبوسی داشت

ستار همدانی: پیکان 90 دقیقه دفاع اتوبوسی داشت

1369
15:26
20 بهمن 1393
ستار همدانی در واکنش به انتقاد بعضی از رسانه ها نسبت به عملکرد استقلال در بازی مقابل پیکان، از بازی تیمش تعریف می کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستار همدانی در واکنش به انتقاد بعضی از رسانه ها نسبت به عملکرد استقلال در بازی مقابل پیکان، از بازی تیمش تعریف می کند.

به گزارش وب سایت نود، او می گوید: «استقلال خوب بازی نکرد؟ 65 درصد مالکیت توپ در اختیار ما بود. پیکان 90 دقیقه دفاع اتوبوسی داشت. این نظر دوستان است که استقلال خوب بازی نکرد ولی این بازی زیبا نبود؟»او ادامه می دهد: «البته می دانیم توقعات از استقلال بالاست. ولی شما هم باید بدانید که استقلال مشکلاتی دارد اما انصافا در نیم فصل دوم بهتر شده ایم. به شخصه دست تک تک بچه ها را می بوشم. وقتی اتحاد و همدلی بچه ها را دیدم، اشک در آمد. علت برد ما در بازی دیشب، همین یک دلی بود.» همدانی درباره شیوه بازی دو تیم توضیح می دهد: «استقلال سرپا حمله بود و پیکان 10 نفره در یک سوم دفاعی اش متمرکز بود. البته به نظرم می شد ما موقعیت های بیشتری داشته باشیم. با این تفاسیر دوباره خوب بودیم و بنده به نظر منتقدان احترام می گذارم.»

 

2051

نظرات کاربران
behnamcr7
خخخخ چقدر بامزست....میگه: دسته تک تک بچه هارو *می بوشم*.....خخخخخ....خوشن ایناااا
۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۳:۰۲
پاسخ
5
6
علیرضا
چقد خوشحالی شما؟حالا چون مالکیت توپتون بیشتربوده یعنی بهتربودید.اتلتیکو مادرید سه بازی پیاپی رئال رو با اون همه ستاره با بیست درصد مالکیت برده.بازی آخرم که 3 4 تا گل زدن به رئال.
۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۸:۵۶
پاسخ
18
15