ستوده: اسماعیلی نپذیرفت جراحی کند

ستوده: اسماعیلی نپذیرفت جراحی کند

2214
14:40
22 اسفند 1397
کاوه ستوده، پزشک تیم استقلال اعلام کرد که فرشید اسماعیلی،‌ هافبک این تیم نپذیرفته است که جراحی کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال درباره مصدومیت فرشید اسماعیلی اظهار داشت: اسماعیلی دچار یک درد مزمن در ناحیه کشاله ران است که مورد تمامی اقدامات تشخیصی و معاینات کامل قرار گرفته و برای ایشان تشخیص pubalgia (sport hernia) مطرح و توصیه جراحی مانند سایر بازیکنان قدیمی شد.

وی در ادامه افزود: علت عدم پاسخ به درمان‌های معمول از طریق اینجانب و دکتر نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه به او داده شده است. با توجه به مسابقات حساس و تمایل اسماعیلی جهت کمک به مجموعه تیم، این پیشنهاد مورد قبول او واقع نشد. بنابراین تیم پزشکی با تمامی جدیت اهتمام به آماده نگه داشتن اسماعیلی از طریق درمان‌های حمایتی گذاشت و او نیز در کلیه تمرینات حضور و در مسابقات نیز با نظر سرمربی که در جریان نیز قرار دارد شرکت کرده و در خدمت تیم بوده‌ است.

پزشک استقلال در مورد وضعیت وریا غفوری هم گفت: برخلاف گفته‌ها و شایعات در مورد تشدید آسیب‌دیدگی غفوری، مصدومیت او از ناحیه همسترینگ بوده و هیچ ارتباطی با مصدومیت قبلی ایشان نداشته است. میزان آسیب‌دیدگی غفروی معلوم نیست و پس از انجام MRI اظهارنظر قطعی خواهد شد و برای جلوگیری از شدت مصدومیت و پیشگیری از افزایش آسیب‌دیدگی این بازیکن را تعویض کردیم.

2051

نظرات کاربران
Abedi
به نظر من الان جراحی کنه بهتره استقلال هم مهره جایگزین داره براش حتی اونقدر ترافیک هست که شجاعیان و همام از نیمکت بازیو شروع میکنن یکی دو هفته دیگه هم صیادمنش اضافه میشه که ترافیک به اوج خودش میرسه بهترین زمان واسه جراحی الانه صیادمنش - پاتوسی - ایسما - تبریزی - همام - شجاعیان - محسن کریمی همشون میتونن جای خالی فرشیدو بگیرن تا بهبود کامل پیدا کنه
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۲۱
پاسخ
16
7
آبی استقلالی
بزرگوار کدوم یکی از این بازیکنا می تونه فرشید اسماعیلی بشه؟ به نظرم بعد از انجام مرحله گروهی لیگ قهرمانان بهتر باشه
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۰۰
0
11
عشقممم نیمار
ب این میگن غیرت یه بازیکن تاجی .:-P با اینک مصدومه ولی با حون دل برای تاج کبیر بازی میکنه ولی اسماعیلی افت کرده و‌بنظرم ک‌محترمه باید کینگ شفر یه مدت نیمکت نشینش کنه و‌طارق بازی بده تا اسماعیلی بدونه ک جایگاهش همیشه ثابت نیس و‌اینطور ب خودش بیاد و‌خوب کار کنه :-)
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳:۱۸
پاسخ
1
45
لر
درود به غیرت فرشید اسماعیلی و ووریا غفوری ان شاالله سلامت باشند ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷:۳۲
پاسخ
0
26
تراختور
ترسید اگه جراحی شه جایگاه ثابتش تو تیم ملی ایران به خطر بیفته خخخ
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱:۰۸
پاسخ
64
1
hamed hamedi
شما؟؟
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۵۹
1
25
مسعود گل باشی
عمویی شما کجای این فوتبالی پسرم چندتا قهرمانی داری عمویی؟نکنه شما 20 تا بازیکن به تیم ملی دادینو اصلا بازیکنای تیم ملیو نخریدین
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۲۱
1
19
اقیانوس آبی
آخی هشتپولیسی ،با اسم تیمای دیگه کامنت میگذاری یکم از خودتون مایه بگذارید یکبار مینویسی سپاهان یکبار هم مینویسی تراختور
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۴۸
50
3
امیر
یه ذره انصافم آرزوست. مهم نیست بازیکن کدام تیمه همین که به خاطر تیم حاضر شده فعلا درد بکشه اما کمک حال تیم باشه باید ازش تشکر کرد مثل کامیابی نیا در فصل قبل تو پرسپولیس. این خوشمزگی‌‌ها ( که در واقع لودگی است) را بهتره بزاریم برای جاش استفاده کنیم.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱:۰۶
0
23
ما که خونمون آبیه شما چه طور؟
اره اره شما خوبید ! دوتا پیرمرد خریدید ! اهان 2 تا نه حاج صفی رو یادم رفت 3 تا ! مطمعن باش اگه مربی درست درمون بیاریم تو اولین قدم امثال دژاگه و شجاعی رو از تیم ملی بیرون میکنه ! ما بازی نیمه نهایی رو فقط فقط به دژاگه باختیم . گل اول قبل از همه ی اون اشتباهات عجیب غریب حاصل لو دادن توپ توسط دژاگه بود ! قبل از اون هم چندبار توپ رو لو داد ولی تو اخری بدجور مجازات شدیم !
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶:۴۹
1
15