سخنان شیخ سلمان و اینفانتینو پس از افتتاح ساختمان جدید AFC

سخنان شیخ سلمان و اینفانتینو پس از افتتاح ساختمان جدید AFC

3069
12:22
08 آبان 1397
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) پس از افتتاح ساختمان جدید AFC گفت: این باعث شادی و خوشحالی من است که ساختمان جدیدی را در خانه کنفدراسیون فوتبال آسیا افتتاح کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) پس از افتتاح ساختمان جدید AFC گفت: این باعث شادی و خوشحالی من است که ساختمان جدیدی را در خانه کنفدراسیون فوتبال آسیا افتتاح کنم.

به گزارش وبسایت نود، کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد که ساختمان جدید این سازمان بین اللملی فوتبال امروز در کوالالامپور با حضور شیخ سلمان، رئیس AFC و جانی اینفانتینو، رئیس فیفا افتتاح شد.

شیخ سلمان پس از این مراسم گفت: دیدگاه و پیام کنفدراسیون فوتبال آسیا هدف ما را برای رسیدن به بهترین امکانات را بیان می کند و این ساختمان جدید به پایبندی ما به این هدف را نشان می دهد. من به نیابت از فوتبال آسیا جا دارد از فیفا و دولت مالزی به خاطر حمایتشان در این چند دهه تقدیر و تشکر کنم.

اینفانتینو نیز درباره این اتفاق گفت: این باعث شادی و خوشحالی من است که ساختمان جدیدی را در خانه کنفدراسیون فوتبال آسیا افتتاح کنم. من ساختمان اصلی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اولین بار دیده بودم. ساختمان جدید AFC مدرن و پیشرفته است. باعث افتخارم است جزئی از این مراسم افتتاحیه هستم. شاهد این هستیم که فوتبال آسیا و دنیا در حال رشد روز افزون است.

 

1004

 

نظرات کاربران