سخنگوی اتلتیکو: بارسلونا برای گریزمن پیشنهادی ارائه نکرده است

سخنگوی اتلتیکو: بارسلونا برای گریزمن پیشنهادی ارائه نکرده است

1504
23:29
25 فروردین 1397
سخنگوی باشگاه اتلتیکومادرید تلاش بارسلونا برای جذب گریزمن را رد کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سخنگوی باشگاه اتلتیکومادرید تلاش بارسلونا برای جذب گریزمن را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که گفته می شود گریزمن یکی از اولویت های بارسلونا در تابستان است و ماه ها بحث بر سر این است که بارسا برای جذب این بازیکن توافقات لازم را انجام داده ولی ویاورده سخنگوی باشگاه مادریدی در گفتگوی اخیرش با موندو این موضوع را تکذیب کرده است. او چنین گفته است:

در حال حاضر تنها چیزی که می توانم بگویم این است که او بازیکن اتلتیکو است و تنها می توانم راجع به حقایق و واقعیات صحبت کنم نه درباره آینده. او با ما قرارداد دارد و تاکنون بارسلونا صحبتی برای گریزمن با ما نداشته است، چیزی درباره علاقه بارسلونا نمی دانم.

این در شرایطی است که برخی منابع مدعی هستند بارسلونا بر سر جزییات شخصی قرارداد با گریزمن توافق کرده و آماده پرداخت رقم فسخ قرارداد این ستاره فرانسوی است.

1878

نظرات کاربران
حمید مسی
نکنه سال دیگه هم میخوان با امثال سوارز سر کنیم؟!اون از مربی مون که آخر دانشه و اینم از بازیکنامون.سوارز روی بنزما را سفیدکرده "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۴۷
پاسخ
7
14
طلبه
خیلی خوبه این بازیکن
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۷:۴۲
پاسخ
1
28