سخنگوی باشگاه پدیده: فقط ۱۰ درصد ورزشگاه به هواداران استقلال اختصاص دارد

سخنگوی باشگاه پدیده: فقط ۱۰ درصد ورزشگاه به هواداران استقلال اختصاص دارد

2576
11:05
03 اردیبهشت 1398
سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو گفت:فقط ۱۰ درصد از جایگاه هواداران ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم فوتبال استقلال اختصاص پیدا می کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، جواد طاری بخش در خصوص برگزاری دیدار روز شنبه تیم های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده و برنامه ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا(ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود.

وی با تقدیر از مدیران شهری و استانی در رابطه با حمایت از تیم پدیده شهر خودرو گفت: با موافقت کلایی شهردار مشهد️ تعداد ۲۰ هزار کاور قرمز برای هواداران پدیده شهر خودرو تهیه شده است که همزمان با ورود هواداران در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.همچنین با ایجاد کمپین از مشهد تا آسیا با عنایت امام رضا(ع) و استقبال هواداران مشهدی شور و نشاط خاصی در بین مردم برای حمایت از نماینده مشهد در لیگ برتر برای این بازی ایجاد شده است.

طاری بخش همچنین در خصوص بلیت فروشی این مسابقه تصریح کرد: بلیت فروشی دیدار تیم‌های پدیده شهرخودرو خراسان و استقلال تهران از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس)، از ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در سه محل آغاز خواهد شد.

مدیر رسانه ای باشگاه پدیده افزود : بلیت فروشی این بازی در دو رنگ آبی و قرمز ودر سه نقطه شهر مشهد انجام خواهد شد که بر این اساس هواداران تیم پدیده شهر خودرو می توانند بلیت های خود را از دو نقطه سالن شهید بهشتی و مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان فردوسی خریداری نمایند. همچنین هواداران تیم استقلال می توانند بلیت های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. 

وی اظهار داشت: درب‌های ورزشگاه امام رضا علیه السلام، از ساعت ۱۷ به روی تماشاگران این مسابقه باز خواهد شد؛ باتوجه به موقعیت مکانی ورزشگاه، تماشاگران محترم جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک، حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی به منظور ایاب و ذهاب استفاده نمایند.ضمناً ۱۲۰ دستگاه اتوبوس جهت بازگشت تماشاگران این مسابقه، در نظر گرفته شده است.

سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت: تیم پدیده شهر خودرو برای کسب سهمیه آسیایی به پیروزی در این بازی نیاز دارد و بر همین اساس از هواداران مشهدی تقاضا داریم تا زودتر در ورزشگاه حضور پیدا کنند، تا در صورت تکمیل ظرفیت ورزشگاه پشت درهای ورزشگاه نمانند و با حضور خود انگیزه ای مضاعف به بازیکنان تیم منتقل نمایند.

2051

نظرات کاربران
فرهاد تراکتور
امیدوارم یک روزی بشه که مشهدیا هم بجای اینکه طرفدار دردانه های پایتخت باشن , طرفدار تیم شهر خودشون باشن و از اون حمایت کنن , تیم به این خوبی واسه شهرشونم هست چرا باید طرفدار استقلال پرسپولیس باشن؟ تو همه ی دنیا اینجوریه فقط متاسفانه تو کشور ما هست که شهرهای دیگه تیم شهر و خاک خودشونو ول میکنن میرن تو استادیوم شهر خودشون طرفداریه یک تیم دیگه از شهر دیگه رو میکنن
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷:۱۴
پاسخ
21
16
ali
امیدوارم شهرهای ترک نشین هم تیم خودشون رو داشته باشن و بفهمن قومیت پرستی دلیل خوبی برای انتخاب تیم نیست و هیچ جای دنیا از روی قومیت تیم خودشون رو انتخاب نمیکنند. متاسفانه تو کشور ما هست که اینجوریه.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷:۱۸
0
19
سید محمود
20000کاور قرمز؟بابا کل مشهد پرسپولیسی هستن خودشون سرخ می پوشیدن می اومدن دیگه
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵:۳۷
پاسخ
13
18
از دیار فریمان
بدون توجه به این که طرفدار چه تیمی هستم،فقط میخوام بگم که ما چقدر از اروپا عقب هستیم.تیم ته جدولی لیگهای اونا بیش از ۱۰۰ سال قدمت داره،یه تیم ایرانی که مدتی هم صدر نشین بوده،کمتر از ۱۰ سال قدمت داره و برای همین طرفدار خیلی کمی داره.شاید اگه قدمت پدیده بیشتر از اینا بود من الان طرفدار پدیده بودم.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵:۰۹
پاسخ
12
13
زانیار
باشگاه پدیده فقط باید 10 درصد به هواداران استقلال بده ولاغیر
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۱۴
پاسخ
22
37
گونکالوس جانشین تیام
مثل بازی با ذوب
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶:۴۶
17
3
حسام
باشه...
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹:۴۷
پاسخ
9
19
ایمان۰۴
مگه پدیده هوادار هم داره!؟
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۲۱
پاسخ
35
27
احمدرضا
معلومه هنوز پرطرفدارترین وباغیرت ترین تیم ایران رو نشناختی
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳:۱۵
12
24
آبی بیکران
چقدر این حرفای تکراری میزنن باشه بابا اصلا ۱۰۰ درصد مال خودتون اخرش باختین
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴:۵۱
پاسخ
33
23
استقلال
به امید خدا با برد پر گل استقلال گل محمدی استعفا می ده
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۳۸
پاسخ
37
21
Reza
با اینکه خودم استقلالیم ولی اول از همه تیم شهرم پدیده مهمه واسم..انشالله که استقلال رو راحت میبره بعد از اون هم سپاهان رو تومشهد میزنیم...پدیده خراسان..سرور کل ایران..انشالله که قانون ده درصد رعایت شه واقعا...عشق فقط پدیده
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹:۱۲
پاسخ
20
35
احمدرضا
من با اینکه طرفدار استقلالم اما به عشق پدیده جایگاه پدیده رو پر میکنیم و پدیده هم به عشق هوادارا برنده میشه
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵:۴۰
پاسخ
21
34
غار نشینمون کردی شفر
مشهد یکی از پایگاه های اصلی هواداران پرسپولیسه ، و مطمئن باشید که هوادادان تیم پدیده ورزشگاهو سرخپوش میکنه
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶:۰۸
پاسخ
92
57
علی از رشت
اگه مشهد پایگاه سرخهاست دیگه چرا نگران درصد ظرفیت ورزشگاه هستین داداش ...
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۵۲
23
22
آبی بیکران
قعرنشینتونم میکنه شفر
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۰۴
22
20
محمود
بچه هی مشهد اونقدری هستن که بخوان ورزشگاه رو به نفع پدیده شهر خودرو پر کنن لازم به حمایت پرسپولیسیها نیست ....فقط بچه های مشهد
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷:۲۵
15
20
عشق مسی
چرا تو ورزشگاه ازادی ۵۰ درصد به تماشاگران تراکتور اختصاص داده میشه ولی تناشاگران استقلال و پرسپولیس تنها۲۰۰ نفر جا اختصاص داده میشه در ورزشگاه یادگار امام تبریز؟؟؟؟
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳:۳۳
پاسخ
23
80
بهزاد
چرا نمیخوام باور کنی اس و پس تو تبریز طرفدار نداره قبول نداری یازده اردیبهشت تماشا کن خخخخ
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۰۲
27
17
tt tt
تراکتور تو تهران و کرج طرفداران بیشماری داره حالا اینکه 150 نفر طرفدار دارید تقصیر ما نیست تقصیر غیرتی است که در رگ مردم هست که عاشق تیم شهر و دیارشونن و اونو ول نمی کنن برن بچسبن به تیم های تهرانی ادمین
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۵۷
27
20
زلزله 6 ریشتری سرخ
چون امنیت جانی ندارن تو تبریز
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۰۵
13
40
امیر
پس چرا سوگلی وزارت در بازی با ذوب در فولاد شهر 60 درصد بخودش اختصاص داد. ادمین بچاپ لطفا
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸:۴۰
پاسخ
50
68
حسن
بلیت هم بهتون بدن کلا مگه چند نفر میشید؟به امید باخت شش تایی ها
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳:۵۴
17
20
Majid تاجی
اون فقط پرسپولیسه که وقتی میره اصفهان، اصفهانیا رو علیرغم میزبانی راه نمیدن و بیشتر از پنجاه درصد بلیطا رو به جعلپولیسیا میفروشن. بعد میگن چرا به پرسپولیس میگین تیم وزارتی و سوگولی.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۵۲
پاسخ
43
73
مصطفی
اینا تو ورزشگاه آزادی ده درصد میزبانی رو هم پر نمی‌کنند چه برسه تو مشهد و خراسان که اکثریت پرسپولیسی هستند درضمن بازی رفت رو به کمک سازمان لیگ انداختند عقب تا از بحران دربیان
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۰۹
پاسخ
70
33
پیمان
هنوز ک ما نبردیم تیم مشهدو ک جلو جلو داری میسوزی گلپسر جعلی:)))
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۰۹
15
13