سخنگوی ذوب آهن: از نتایج ناراضی و منتظر حرف های منصوریان هستیم!

سخنگوی ذوب آهن: از نتایج ناراضی و منتظر حرف های منصوریان هستیم!

2609
19:37
24 مهر 1398
سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: از نتایج تیم ناراضی هستیم و جلسه ای با حضور سرمربی و اعضای هیات مدیره برگزار خواهیم کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، احمد جمشیدی بعد از باخت 4 بر 2 مقابل مس کرمان و حذف از جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: باید ببینیم کادر فنی چه صحبتی دارد. منتظر صحبت های منصوریان در نشست خبری امشب هستیم! هیات مدیره باشگاه ذوب آهن جلسه ای با حضور سرمربی برگزار خواهد کرد تا وضعیت کادرفنی را مشخص کنیم.

وی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه با این باخت و نتایج ضعیف ذوب آهن بازهم از منصوریان حمایت خواهد شد گفت:  در حال حاضر هیچ تصمیمی نگرفته ایم.  اما بعد از تعطیلات یا در ایام تعطیل جلسه ای برگزار خواهیم کرد. بسته به نظر اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه دارد. منتظر جواب منصوریان هستیم. متاسفانه امروز باختیم و ما هم مثل هواداران از نتایج تیم ناراضی هستیم. هواداران حق دارند زیرا در سرما و گرما تیم را تشویق می کنند و  ما هم مثل آنها نمی توانیم بازی امروز تیم را قبول کنیم.

4416

نظرات کاربران
سلمان
بابا پس کی میخواین این مربی به درد نخور رو اخراج کنید صبر ما هوداران هم حدی داره.از تیم دسته یکی تو اصفهان چهار تا خوردیم و مسخره همه شدیم .دیگه نمیتونیم این وضع رو تحمل کنیم و خواهش داریم که یه مربی خوب مثل برانکو که الانم تیم نداره به تیم اضافه بشه.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۴۷
پاسخ
8
21
TT فراتر از باشگاه ✔
هووووووف خوب شد فیفا دی بود وگرنه هفته های قبل اخراج میشد سریع میزاشتن جای فرهاد مجیدی بدبخت میشدیم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۱۷
پاسخ
3
17
❤فرهاد❤
بزودی رفتنیه
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۰۲
پاسخ
0
18
عشقممم نیمار
علی_منصور نگه دارید تا شیش_پولیسیا بسوزن :-)
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۳۰
پاسخ
27
8
reza
فعلاً که چهارتایی شده تا یاد چهارتایی شدن خودتون بیفتید و باهاش همدردی کنید اصلاً وقتی اخراج شد بزاریدش جای استرا چون اونم بزودی اخراج میشه
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۸:۳۲
2
25