سربازهای ذوب‌آهن به دیدار حساس هفته سوم نمی‌رسند

سربازهای ذوب‌آهن به دیدار حساس هفته سوم نمی‌رسند

4141
09:47
19 شهریور 1398
احتمال این که سه بازیکن سرباز تیم ذوب آهن بازی با تراکتور را از دست بدهند وجود دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، پروسه انتقال سه بازیکن سرباز تیم ذوب آهن از تراکتورسازی همچنان ادامه دارد. 

دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی پور سه بازیکن تیم ذوب آهن هستند که برای گذراندن خدمت سربازی در اختیار باشگاه تراکتور قرار داشتند.

علیرغم پایان خدمت سربازی این سه بازیکن، تراکتوری ها تلاش خود را برای حفظ آنها در فصل نوزدهم انجام دادند و به ویژه برای در اختیار داشتن دانیال اسماعیلی فر اصرار می ورزیدند. اما مخالفت شدید ذوب آهنی‌ها باعث شد تا ماندگاری این سه بازیکن در تراکتور به بن بست بخورد. 

با همکاری باشگاه تراکتور و یگان خدمت آنها، اسماعیلی، پهلوان و مهدی پور در دیدارهای آسیایی ذوب آهن امکان همراهی سبزپوشان را پیدا کردند و بعد از آن برای گذراندن آخرین روزهای آموزشی خود به تبریز بازگشتند.

در حالی که گفته می‌شود زمان خدمت آنها کاملا به پایان رسیده است، ممکن است این سه بازیکن به دیدار هفته سوم ذوب آهن نرسند. دیداری که سبز پوشان باید در خانه خود به مصاف تراکتور بروند.

طولانی شدن زمان تسویه حساب با بازیکنان سرباز امکان حضور این سه را در دیدار ذوب آهن مقابل تراکتور به حداقل رسانده است تا این شائبه پیش بیاید که تسویه حساب کامل آنها و بازگشت شان به اصفهان، پس از پایان این بازی عملی خواهد شد.

دیدار دو تیم ذوب آهن و تراکتورسازی در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۹:۴۵ روز یکشنبه ۲۴ شهریور و به میزبانی ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر انجام می شود.

2051

نظرات کاربران
اصغر مازانی
ای کاش به بازی میرسیدند با تشکر فراوان از سه سرباز که جانانه برای تراکتور جنگیدن.ما هواداران تراکتور همیشه قدر دان زحمات این بازیکنان خواهیم بود..یاشاسین تراکتور اذربایجان
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۰۵
پاسخ
7
22
جوووونم تراختورر
برای تراکتور فرق نمیکنه تو ترکیب باشند یا نه.
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸:۰۵
پاسخ
9
9
کوهمره.جروق
اینا.بعد تراکتوری ها میان میگن ما خصوصی هستیم.
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹:۵۲
پاسخ
7
10
Wien
آخه این چه فوتبالیه؟مرزهای حرفه ای را با تمام قدرت جابجا کردیم!!!
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۵۳
پاسخ
5
13
rezamsh
کلا تراکتور ضد فوتبال از وضعیت ورزشگاه گرفته تا داشتن دو تیم الانم ندادن بازیکن ها سرباز ذوب آهن تا به بازی با تراکتور نرسن
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۴۰
پاسخ
11
14
تاج
تراکتور بی افتخار با همین کار شکنی ها شاید بتونه امتیاز جم کنه..معلومه نمیزارن ب بازی با تراکتور برسن
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱:۳۰
پاسخ
14
17