سرجینیو: هواداران پرسپولیس با شیپورهایشان، جو وحشتناکی ایجاد کردند

سرجینیو: هواداران پرسپولیس با شیپورهایشان، جو وحشتناکی ایجاد کردند

7806
22:13
19 آبان 1397
بازیکن تیم فوتبال کاشیما آنتلرز گفت: هواداران پرسپولیس با شیپورهایی که داشتند، صدای وحشتناکی ایجاد ایجاد کردند و این مسئله کار ما را سخت کرده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - 

به گزارش وبسایت نود، بازیکن تیم فوتبال کاشیما آنتلرز گفت: هواداران پرسپولیس با شیپورهایی که داشتند، صدای وحشتناکی ایجاد ایجاد کردند و این مسئله کار ما را سخت کرده بود.

 

سرجینیو بازیکن برزیلی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز پس از قهرمانی این تیم ژاپنی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با برتری در بازی رفت پا به بازی امشب گذاشتیم و موفق شدیم این بازی را آنطور که می‌خواستیم، مدیریت کنیم و به نتیجه لازم برسیم. مهمترین مسئله این بود که عنوان قهرمانی را به ارمغان آوردیم.

وی درباره جو این بازی گفت: جو خیلی خوبی در ورزشگاه بود. اینکه می‌دیدیم هواداران اینگونه از تیم خود حمایت می‌کنند، خیلی جالب بود، ولی بازی در زمین 11 به 11 بود و در نهایت این ما بودیم که پیروز شدیم.

مهاجم برزیلی کاشیما در پاسخ به این سوال که آیا پیش از این چنین جوی را تجربه کرده بود، عنوان کرد: جو خیلی خوبی در ورزشگاه بود. هر زمان که صاحب توپ می‌شدیم، هواداران با شیپورهایی که داشتند، صدای وحشتناکی ایجاد می‌کردند که باعث می‌شد نتوانیم صدای یکدیگر را در زمین بشنویم و همین مسئله کمی کار ما را سخت کرده بود. در مجموع این نوع جو برای فوتبال چیز خیلی خوبی است.

 

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
عجب جو‌ وحشتناکی ک کاری نکردن ک‌تیمشون ..حتی یه موقعیت صدرصد گل ایجاد کنن :-)
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۴۲
پاسخ
94
53
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
دسته سه ای حرف نمیزنه گریه میکنه..........
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۳۷
11
37
ata
داداش شیپور آخرین متد شیش تایی هاست
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۱۴
پاسخ
85
46
عشقممم نیمار
۶تای الهلال یا ۶تای فتح دسته دومی ؟؟ :-)
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۰۲
80
46