سرجیو: از کسب اولین پیروزی خوشحالم/ حالا وقت آن است پایمان را زمین بگذاریم!

سرجیو: از کسب اولین پیروزی خوشحالم/ حالا وقت آن است پایمان را زمین بگذاریم!

2450
20:36
28 مهر 1397
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با انجام یک بازی هوشمندانه و منطقی برد بزرگی بدست آوردیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با انجام یک بازی هوشمندانه و منطقی برد بزرگی بدست آوردیم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، پائولو سرجیو بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتورسازی تبریز در نشست خبری حاضر شد که خبرنگاران ابتدا برای کسب اولین برد برای این مربی دست زدند، او سپس گفت: دیروز هم گفتم که بازی بسیار مشکلی پیش رو داریم. برد بزرگی برای تیم ما به دست آمد. باید به بازیکنانم تبریک بگویم. خیلی هوشمندانه و منطقی بازی کردند. تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیت دارد. بازیکنان با تجربه ما هم در کنار بازیکنان جوان بازی خوبی انجام دادند.

وی افزود: خوشحالیم از اولین بردی که به دست آوردیم اما زمان آن است که پایمان را زمین بگذاریم زیرا کارهای زیادی است که باید در آینده انجام بدهیم. بازیکنان جوان ما پنج ماه است که کار می‌کنند و پیشرفت زیادی در این راه داشته‌اند من فقط به خاطر حضور بازیکنان جوان خوشحال نیستم بلکه خوشحالم که امروز پیروز هم شدیم. بازیکنانی هم که امروز بازی نکردند و روی نیمکت نشسته بودند می‌توانستند به ما کمک کنند.

سرجیو تأکید کرد: ما اکنون نسبت به پنج ماه گذشته پیشرفت زیادی کرده‌ایم و بازیکنان ما خیلی بهتر شده‌اند قطعاً شناخت جامع‌تر و بهتری نسبت به بازیکنان داریم اما باید پیشرفت کنیم و بهتر از قبل نتیجه بگیریم هنوز مسائل زیادی داریم.

سرمربی نفت آبادان تصریح کرد: کار سختی پیش‌رو داریم روز به روز باید کار کنیم تا پیشرفت کنیم. مطمئن هستم این برد به ما خیلی کمک می‌کند تا پیشرفت بیشتری در آینده داشته باشیم. بعد از برد می‌توان نقاط ضعف را بهتر برطرف کرد.

1870

نظرات کاربران
حمید از مشهد
وقتی تراکتور رو میبینم یاد اون روزایی که پرسپولیس کلی ستاره داشت و بد نتیجه میگرفت می افتم خداروشکر که دیگه ستاره نداریم اما تیم داریم .. تیمی که اتحاد داره..
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۴۰
پاسخ
26
23
گرگ‌های سرخ تبریز
من هم وقتی پدیده رو می‌بینم یاد سیاه جامگان و برق شیراز و بقیه تیم‌های لیگ می‌افتم که چند هفته بالای جدول می‌اومدن و جو گیر می‌شدن و مشکلات مالی نابودشون کرد. بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا هم برای نتیجه گرفتن میرن دنبال ستاره‌ها و اگه پدیده هم پول داشت به هیچ ستاره‌ای رحم نمی‌کرد و همه رو جذب می‌کرد. ولی من بر خلاف شما وقتی تراکتور امسال رو می‌بینم یتد قراردادهای سه چهار ساله بازیکنانمون، کمپ اختصاصی اقامتی و تمرینی باشگاه، زمین اختصاصی تمرین، هواپیمای اختصاصی باشگاه، امکانات جدید تیم‌های پایه تراکتور و اهداف بلند مدت باشگاه می‌افتم و دیگه مهم نیست برام که چند تا به تیر دروازه صنعت نفت زدیم. چون اهداف بلند مدت و متعالی داریم
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷:۱۸
3
22
مسعود
واقعا با خوش شانسی بردید. 4 تا توپ به تیرک دروازه.اما همیشه شانس نمیاری
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۴۴
پاسخ
25
27
شاهین
بازی هوشمندانه؟؟؟؟؟؟؟؟و منطقی؟؟!!! اونم شما؟؟؟ نکنه من بازی رو اشتباهی دیدم؟؟ لامصب اگه تیرکا نبودن که الان از ته جدول لذت میبردین!!
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۵۲
پاسخ
33
27
کی روش
کیف کن پرتغالی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۴۵
پاسخ
11
10