سرجیو: به بازیکنان تیمم تبریک می گویم

سرجیو: به بازیکنان تیمم تبریک می گویم

842
18:45
16 بهمن 1397
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان،‌گفت: ما مثل یک تیم کار کردیم و موقعیت ایجاد کردیم. به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم.

به گزارش وبسایت نود، پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل مقابل سپاهان، گفت: بازی بسیار سختی بود. دو تیم شرایط خوبی داشتند. 5-6 موقعیت خوب گلزنی ایجاد کردیم. ما مثل یک تیم کار کردیم و موقعیت ایجاد کردیم. به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم.

 

وی افزود: در کنار تلاش و کار سخت آنقدر پتانسیل داشتیم که ایجاد موقعیت کردیم. در مقابل تیمی با این پتانسیل در هر ثانیه بازی باید تمرکز داشته باشید. یکبار دیگر به بازیکنان تیمم بازی خوبی که انجام دادند تبریک می‌گویم.

 

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه چرا میلاد جهانی و طالب ریکاوری را تعویض کرد، گفت:‌ بازیکنانی که شما گفتید می‌توانستند برای ما بازی کنند. به خاطر می‌آورم وقتی تعویض کردیم یک شانس گلزنی توسط جبیره و بالوتلی به وجود آوردیم با شما موافق نیستم.

 

سرجیو در مورد اینکه چرا جهانی را تعویض کرد اما بالوتلی را بیرون نیاورد، گفت: یک موضوع را باید بگویم با نظر شما موافق نیستم. بالوتلی بازی خوبی انجام داد. برای یادآوری باید بگویم. میلاد جهانی در این چند هفته مصدوم بود. تعویض‌های ما هم برای تقویت روند تیم بود.چون می‌دانستیم کیفیت و توان فنی سپاهان چقدر است تلاش زیادی در این بازی کردیم. برای من سوال است چرا وقتی ما مقابل تیم اول جدول 6 موقعیت گلزنی داشتیم این سوال را می‌پرسید! حضور این بازیکن باعث شد این موقعیت گلزنی به وجود بیاید. ایجاد موقعیت ساده نیست.

 

وی در مورد دیدار مقابل ماشین سازی، عنوان کرد:‌ فرصت کمی تا بازی با ماشین سازی هست. چهار بعد از آن هم باید با پدیده بازی کنیم. افرادی که بازی نکردند فردا با ما تمرین می‌کنند و آنهایی که بیشتر بازی کردند ریکاوری سونا و استخر دارند. برنامه ما از این به بعد بازی و ریکاوری، بازی و ریکاوری خواهد بود. اگر بخواهم با شما رو راست باشم باید بگویم نگران بودم با تیمی بازی داریم که دو هفته در ترکیه بوده و در زمین‌های خوب تمرین کرده ولی ما این شرایط را نداشتیم. خوشبختانه با این وجود خوب کار کردیم.

 

وی د‌ر پایان گفت: از هواداران بابت حمایتی که از تیم داشتند تشکر می‌کنم. اگر کنار هم باشیم می‌توانیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

1004

نظرات کاربران
کی روش
ماندم در کلاس های مربیگری کشور پرتغال هدف آموزش مربیگری هست یا توسعه ناوگان اتوبوسرانی
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۵۷
پاسخ
6
11