سرجیو: زمین خیس بود و سرعت ما را گرفت

سرجیو: زمین خیس بود و سرعت ما را گرفت

843
17:28
21 بهمن 1397
سرمربی صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد خیس بودن زمین بازی در نتیجه مسابقه تیمش با ماشین‌سازی تاثیرگذار بوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پائولو سرجیو، سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی با ماشین‌سازی اظهار کرد: این یک بازی برابر بود. باران قبل از بازی مقداری شرایط بازی را عوض کرده بود. بعضی از بازیکنان من با این شرایط زمین که بارندگی داشت وفق پیدا نکردند. روی هم رفته بازی متعادلی بود و تنها تفاوت دو تیم ضربه آزاد حریف بود که تبدیل به گل شد.

او در پاسخ به این پرسش که چرا خط هافبک تیمش موقعیت‌های کمی خلق کرد، گفت: به نظر من بازی متعادلی بود. تیم ماشین‌سازی خیلی دفاع فشرده‌ای داشت. ما هر کاری کردیم نتوانستیم موقعیت زیادی ایجاد کنیم. وقتی هم که ما گل را دریافت کردیم خیلی که مشکل بود که به بازی برگردیم و جبران کنیم. چند تعویض مردم که به تیم جان بدهم. چند ضربه ایستگاهی به دست آوردیم اما استفاده نکردیم. همچنین دو، سه بازیکن من چندان خوب نبودند.

او ادامه داد: من معتقدم سردی هوا تاثیری در نمایش ما در این بازی نداشت بلکه خیسی زمین تاثیرگذار بود. من در آبادان این شرایط را نداریم. روش بازی ما روی زمین و سرعت بازی ما بالا است به خاطر همین خیس بودن زمین اجازه نداد روی بازی مسلط باشیم.

2051

نظرات کاربران
شازده آبی
فولادیا :::::: توی زمین خیس هم سه تا زدین ::::: سه تام نزدین ::::: گل سوم هم آفساید نبود ::::: داوری‌پولیس
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰:۰۱
پاسخ
1
5
زلاتان طور
خب زمین برا ماشین سازی هم خیس بوده دیگه...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۵۲
پاسخ
1
1