سرجیو: منشا؟ برای ما خیلی گران است

سرجیو: منشا؟ برای ما خیلی گران است

16319
19:31
15 بهمن 1397
پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سپاهان مربی باتجربه‌ای دارد، اما هر چه در توان داریم برای پیروزی و موفقیت در این مسابقه خواهیم گذاشت.

به گزارش وبسایت نود، پائولو سرجیو در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل سپاهان اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی بسیار سختی خواهیم داشت. سپاهان تیم بسیار خوبی است و از لحاظ فردی و تیمی، بسیار سازمان‌یافته هستند. سپاهان مربی باتجربه‌ای دارد، اما هر چه در توان داریم برای پیروزی و موفقیت در این مسابقه خواهیم گذاشت.

وی درباره جدایی بازیکنانی چون جاسم کرار و اکبر ایمانی و ورود بازیکنان جدید به صنعت نفت گفت: کرار، ایمانی و بهنام برزای سه بازیکن بسیار خوبی بودند، اما فوتبال کار تیمی است و امیدوارم بازیکنان جدید بتوانند به ما کمک کنند و با تلاشی که به کار خواهند گرفت، تیم ما را از لحاظ تیمی بهبود ببخشند. از طرف دیگر باور دارم بازیکنانی که در نیم‌فصل اول تجربه کمتری داشتند، در نیم‌فصل دوم باتجربه‌تر شده‌اند و منتظر جواب مناسبی از این بازیکنان در نیم‌فصل دوم خواهیم بود.

سرمربی صنعت نفت درباره جذب هافبک و اینکه آیا این تیم مشکلی در خطوط هحومی و دفاعی نداشته است، تصریح کرد‌: یک مهاجم قرار است در روزهای آینده به ما اضافه شود و ما منتظر صدور ویزای او هستیم. خیلی سخت بود که نیم‌فصل اول را با یک مهاجم تمام‌کننده واقعی به پایان برسانیم. مشکلات دفاعی‌مان را بررسی کردیم و فکر می‌کنم مشکلات دفاعی ما به خاطر کیفیت فنی مدافعان ما نبود، بلکه ما باید از لحاظ تیمی بهتر دفاع کنیم. مشکل دفاعی را باید اینگونه حل می‌کردیم. زمانی که حریف به ما گل می‌زند، دفاع وسط و دروازه‌بان آخرین چیزی هستند که مشاهده می‌کنید، اما گاهی اوقات مشکل از جایی دیگر است و هافبک‌های ما خیلی خوب به وظیفه خود عمل نمی‌کنند تا تقصیرات به گردن مدافعان بیفتد.

سرجیو درمورد عدم حضور گادوین منشا در تیم صنعت نفت خاطرنشان کرد: باید در نظر بگیریم که پتانسیل مالی پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی را نداریم. ما باید به سراغ بازار متفاوتی نسبت به این تیم‌های متمول برویم. اگر سپاهان منشا را بخواهد، به راحتی می‌تواند او را جذب کنند، اما جذب چنین بازیکنی برای ما خیلی سخت است. در این بازار که به دنبال بازیکن هستید، خیلی سخت است که بازیکنی بسیار خوب و با قیمتی بسیار مناسب بیابید.

وی درمورد بازیکنان جدید تیمش اظهار داشت: وینیسیوس فرانکو را خیلی خوب می‌شناسم، خودم او را به آپوئل آوردم و پنج سال با این بازیکن کار کردم. فرانکو بازیکنی کاملاً کاری، در خدمت تیم، جنگنده و رونده است و سبک بازی او مشابه آگوستو سزار است. زمانی که بازی‌های جام ملت‌های آسیا را تماشا می‌کردم، سیدوفوکو را دیدم و از هیئت مدیره خواستم که او را جذب کنند. امیدوارم او جواب خوبی به اعتماد من بدهد و به صنعت نفت کمک کند. آی‌تی‌سی و کارت بازی وینیسیوس صادر شده و مشکلی برای بازی ندارد، اما هنوز منتظر صدور آی‌تی‌سی سیدوفوکو هستیم. چون دو روز اخیر، روزهای تعطیل کشور او بوده است.

سرمربی صنعت نفت درباره جدایی بالوتلی از این باشگاه گفت: من نخواستم که او از صنعت نفت جدا شود، اما هر بازیکنی که وارد کشور جدیدی می‌شود، برای سازگار شدن به کشور جدید نیاز به زمان دارد. بالوتلی پس از آغاز لیگ برتر به تیم ما اضافه شد. سازگاری او با تیم به زمان نیاز داشت که این پیچیدگی کار ما را بیشتر می‌کرد. زمانی که بالوتلی به سمت چپ تیم آمد، عملکرد خوبی داشت و می‌توانست مثمرثمر باشد.

سرجیو درخصوص غایبان تیمش برای دیدار فردا تصریح کرد: عقیل کعبی چهارکارته است. حامد پاکدل هم مصدوم بوده و ریکاوری می‌کند.

1004

نظرات کاربران
Mehranpirlo
مخصوصا پتانسیل مالی پرسپولیس که به سرشاخه وصلن
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳:۳۹
پاسخ
49
50
عشقممم نیمار
اینقد منشا گرون هست ک‌ هیچ‌ تیمی توان‌پرداخت پولشه نداره ...:-P ولی در تعجبم ک‌ چطوو ..شیش_پولیس این همه‌ پول و‌ ۸۰۰ هزاردلار منشا پرداخت کرده :-P نکنه منشاهم‌ مث اردوی اسپایر قطر..شیش_پولیس ..رایگان بوده ؟؟!! :-)
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۵۸
پاسخ
58
55
منطق
قرارداد منشا 350هزاز دلار بود،،ک این مربوط ب دوران دلارچهارهزار تومنی با در نظر گرفتن بازیهای درخشانی ک در پیکان ازش دیده بودیم قیمت معقولیه باتوجه ب بالارفتن دلار حتی اگه منشا رضایت بده ک با100هزار دلار کمتر تمدید کنه،،بازم خییلی گرونه،،البته گرون برا پرسپولیس،، مسلماً این گرونی شامل 6دقلال ک ب منبع لایزال بیت المال وصله،،وبازیکن خارجیه400هزار دلاری دوتادوتامیگیره وتو نیمفصل و ب ازای صفرگل وصفر پاس گل با800هزاردلار میفرسته خونه وجاشون گونکالوسی رو میخره ک قیمتش درترانسفر مارکت 1/5میلیون دلار برآورد شده،، پول خورد هم ب حساب نمیاد
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲:۲۲
17
33
ایلیا
در تعجب مباش آخه پرسپولیس فینال آسیا رو تجربه کرده و جوایزشو شما به خوابم ندیدید
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۱:۲۹
16
27
دبل.۶::::::۶+۶
ما توضیح بدیم ..درک کردنش برای شما سخته ...ولی میگم ..کاش گرو را نفتی ها میخردین ..چون انقدر پول از شیشتقلال گرفت .که حاضر بود مجانی برای نفت بازی کنه ....حالا نیومایر بماند ....
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۵۰
14
24
پرسپولیس
تو ایران فقط تراکتور سپاهان پرسپولیس میتونن بخرن...البته اینا هیچ کدوم نمیخوانش میره کشورهای عربی
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱:۲۳
پاسخ
18
35
شازده آبی
منشا، آقای گلی ک سوخت :::::: «مربی کروات» ک از چوب خشک، بازیکن می ساخت؟؟؟؟ ها!!!!
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵:۵۳
پاسخ
53
53