سرخپوشان در آستانه تاریخ سازی؛ برترین تیم نیم فصل در تاریخ لیگ برتر

سرخپوشان در آستانه تاریخ سازی؛ برترین تیم نیم فصل در تاریخ لیگ برتر

68104
13:35
11 آذر 1396
وضعیت پرسپولیس در دو سه فصل اخیر آنقدر مطلوب و رضایت بخش بوده که این تیم را می توان یکی از بهترین های تاریخ لیگ برتر برشمرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - وضعیت پرسپولیس در دو سه فصل اخیر آنقدر مطلوب و رضایت بخش بوده که این تیم را می توان یکی از بهترین های تاریخ لیگ برتر برشمرد.

به گزارش وب سایت نود، پس از حضور برانکو ایوانکوویچ در رأس کادر فنی پرسپولیس، این تیم کاملاً متحول شد و پس از چندی، تأثیرات مثبت حضور برانکو در این تیم آشکار و روند رو به رشد این تیم آغاز شد. پرسپولیس در دو سه سال اخیر، به ویژه لیگ برتر شانزدهم و همچنین فصل جاری، به سطح بالایی از آمادگی رسید، به طوری که تیم برانکو را با اختلاف می توان برترین تیم لیگ برتر ایران دانست. قهرمان لیگ برتر شانزدهم بسیاری از رکوردهای لیگ برتری را پشت سر گذاشت و به نام خود ثبت کرد. شکستن رکوردهای متعدد در اکثر هفته های لیگ شانزدهم و فصل جاری، شاید برای هواداران این تیم تکراری باشد اما رکوردهای سرخپوشان بهترین نشانه برای این مسئله می باشد که تیم برانکو فوتبالی فراتر از سایر تیم های حاضر در لیگ برتر به نمایش می گذارد. نمایش فوق العاده سرخپوشان که از نیم فصل دوم لیگ برتر پانزدهم آغاز شد، در فصل گذشته و همچنین لیگ هفدهم تا جایی ادامه یافته که شاگردان برانکو ایوانکویچ را در آستانه یک رکورد مهم قرار داده که دستیابی به آن کار ساده ای نیست.


سرخپوشان تنها در صورت کسب پیروزی در دو دیدار باقیمانده تا پایان نیم فصل می توانند به عنوان بهترین قهرمان نیم فصل در تاریخ رقابت های لیگ برتر دست یابند.  سرخپوشان با 30 امتیاز از 13 بازی صدرنشین هستند و قهرمانی آنها در نیم فصل نخست لیگ هفدهم مسجل شده است. اما کسب دو پیروزی از دو بازی آینده این تیم را به عنوان برترین تیم نیم فصل در تاریخ لیگ برتر معرفی خواهد کرد. در حال حاضر، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در دومین دوره رقابت های لیگ برتر موفق شد به میانگین 2/38 امتیاز در هر بازی دست یافته و تا کنون به عنوان بهترین عملکرد نیم فصل در تاریخ رقابت های لیگ برتر به حساب می آید. پرسپولیس 30 امتیازی در صورت کسب شش امتیاز از دو بازی آینده اش می تواند به میانگین 2/4 امتیاز در هر بازی رسیده و پس از سالها، این عنوان را از سپاهان اصفهان گرفته و به نام خود تثبیت کند.
پرسپولیس تا پایان نیم فصل یک بازی خانگی برابر صنعت نفت آبادان و یک بازی خارج از خانه برابر سپیدرود رشت دارد.

 

 

 

2081

نظرات کاربران
Rozhan
ای جونم فقط جا مهدی اینجا خالیه
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۸:۳۵
پاسخ
2
26
آبی آسمونی
بی خیال بابا!اینا توبازی باالهلال وقشقایی والغرافه و4دربی با استقلال هم تاریخ ساز شدن!
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴:۴۷
پاسخ
42
2
Kamal
چقد خووووووووبیم ما
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۱۱
پاسخ
4
41
ماجد
با دو تساوی یا یک باخت و یک برد یا یک برد یک مساوی به تعطیلات میرید.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲:۳۸
پاسخ
56
7
امییییییییررررررررر
این قرمز منه دوستش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد ...
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲:۱۳
پاسخ
5
47
پرسپولیس یونایتد
مرسی برانکو مرسی پرسپولیس مرسی وحید امیری مرسی همه بازیکنای تیم انشالله امسال قهرمانیم با اختلاف ی بازی کمتر چهار امتیاز بیشتر از تیم دوم
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸:۵۲
پاسخ
3
53
مصطفی
ای بابا چقدر رکورد میزنیم آخه. رکورد کی بودی توووو خخخخ
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵:۱۰
پاسخ
3
135
نوستراداموس
مهم قهرمانی آخر فصله این رکوردها خامه روی کیکه مثل برد دربی قهرمان بشیم، به این رکوردای جزیی هم رسیدیم که بهتر وگرنه هم فدای سر برانکو و شاگردانش
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۳:۵۹
پاسخ
3
142
محمدجواد
امیدوارم بعد از جام جهانی خلع کیروش رو با برانکو پر نکنن چون برانکو داره تاریخ سازی میکنه و خیلی مهمه که چند فصل روی نیمکت پرسپولیس باشه
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱:۰۹
پاسخ
2
156
نوید
مرسی پروفسور که این همه غرور برامون به ارمغان آوردی.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۰۵
پاسخ
2
144
دختر پرسپوليسي
فراتر از ليگ ايران بازي ميكنيم خداييش
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵:۲۵
پاسخ
3
141
سامی رشت
ماشاءالله به پرسپولیس قهرمانی تو خونمونه عشق فقط ارتش سرخ آسیا
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳:۰۷
پاسخ
1
136
محمد
مرد رکوردها برانکو
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷:۳۱
پاسخ
3
148
Ziba
خدا رو شکر.ان شالله با اومدن مربیان مجرب در راس کادر فنی سایر نیم ها(مثل تیم پرسپولیس که برانکو رو آورد) شاهد یه لیگ پویا باشیم. این دعا رو می کنم چون هر چقد لیگمون پویا تر باشه تیم ملی قوی تری خواهیم داشت و افتخار آفرینی بیشتری برای کشورمون اتفاق میفته.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴:۴۹
پاسخ
6
146
sina6+4
دلت بحال شيشتقلال نسوزه اونا پرروتر از اين حرفان حقشونه حتي با اين مربي ته جدول بمونن.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹:۵۶
2
66
ولی۴+۶
بگو ماشاالله....
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳:۴۲
پاسخ
1
161
ج بالایی
ماشالله
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۹:۱۴
2
62