سردار آزمون در بین ستاره‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

سردار آزمون در بین ستاره‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

2300
10:25
18 اردیبهشت 1397
فاکس اسپورت نام سردار آزمون را در بین ستاره‌های احتمالی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - فاکس اسپورت نام سردار آزمون را در بین ستاره‌های احتمالی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار داده است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فاکس، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در کشور امارات برگزار شود و تیم ملی ایران نیز با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه شده است.

فاکس اسپورت در گزارشی اقدام به معرفی ۵ ستاره احتمالی این جام کرده است.

* سردار آزمون

به نظر می‌رسد تا زمان شروع جام ملت های آسیا، سردار آزمون به ستاره‌ای جهانی تبدیل شود. این خواست خیلی از علاقه‌مندان به فوتبال است. از این بازیکن به عنوان علی دایی جدید فوتبال ایران یاد می‌شود. این بازیکن از جوانی راه اروپا را در پیش گرفت و برای روبین کازان بازی کرد و اکنون یکی از شاخص‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران محسوب می‌شود. او می‌تواند تا زمان شروع جام ملت‌های آسیا به تیمی بزرگ بپیوندد و به همین خاطر مدافعان عراق، ویتنام و یمن خیلی باید مراقب او باشند.

از دیگر ستاره‌های این جام می‌توان به سونیل چتری هندی، فهد الموالاد عربستانی، نیل اتریج فیلیپینی و تریستین دو تایلندی اشاره کرد.

 

2051

نظرات کاربران
شيراز
ازمون ميشه گفت بازيكن متوسطي در رده ملي هست در تيم ملي بازيكنان به مراتب بهترز حتي در بين مهاجمان داريم طارمي و كاوه رضايي هم از نظر تكنيكي هم هوش فوتبالي خيلي بهتر سردار هستند تا حدودي قوچان نژاد هم ميشه بعنوان نفر سوم نام برد وبعد ازمون و انصاريفرد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۵۶
پاسخ
23
18
Ali
راسی گفتی ازنظرهوش گفتی یادت رفت بازی لیگ قهرمان اسیا داروازه خالی هیچ کسی نبود مهدی طارمی چیکارکرد(: کاوه فعلا که افت کرده
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۲۵
8
8
حسن
خودتو خسته نکن دوست عزیز. خودت بهترینی.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳:۲۵
0
11
کاکو همشهری نگو نِه گناه داره بنده خدا
سردار قبل از اینکه مشهور بشه هم چند ماهی گل نمیزد ولی با گل به اتلتیکو موتورش راه افتاد حالا چون یه فصل افت کرده چرا استعدادشو میبرین زیر سوال واقعا یه زلاتانیه واسه خودش قطعا خودش و پدرش بهتر میدونن باید چطوری برای جام جهانی اماده بشن این تیمیم که الان داخلش هر ربع ساعتی یه توپ میاد جلو که خودش تنهایی توپو میاره در صورتی که سردار اگه یه هافبک بازیساز هم مثل اشکان و علیرضا پشتش بازی کنن هیچ دفاعی جلو دارش نیست الان تیام (لیگ های بعد از هلند)رو دیدی تو همین سبک ولی در سطح یک اروپا (رئال و لیورپول و ..)
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳:۳۰
8
13