سردار آزمون: شاید در والیبال بتوانم بازیکن بهتری برای زنیت باشم!

سردار آزمون: شاید در والیبال بتوانم بازیکن بهتری برای زنیت باشم!

13716
20:32
22 اسفند 1397
سردار آزمون می‌گوید شاید بتواند بازیکن بهترین برای تیم والیبال زنیت سن‌پترزبورگ به جای تیم فوتبالش باشد!

به گزارش وبسایت نود، به نقل از روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه، سردار آزمون در واکنش به این پرسش که چگونه به لیگ برتر فوتبال روسیه راه یافت گفت: در ترکیب ایران به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت سن‌پترزبورگ انتخاب شدم و پس از آن پیشنهادی از تیم‌های روبین‌کازان و اینتر میلان دریافت کردم. تمایل روبین‌کازان برای جذب من جدی‌تر و مهمتر بود، بدین‌خاطر تصمیم گرفتم تا با آنها قرارداد امضا کنم، البته تحقیقاتی هم در مورد روبین‌کازان انجام دادیم و می‌دانستیم چه کسی این تیم را مربیگری می‌کند. در آن زمان تیم روبین‌کازان موفقیت‌های بزرگی به دست آورد.

ملی‌پوش ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ درباره شروع دوران فوتبالش گفت: 13 سال داشتم و انتخاب میان فوتبال و والیبال سخت بود اما خانواده‌ام همواره از من حمایت می‌کردند. آنها هر 2 ورزش را برای من مورد ارزیابی و تحلیل قرار دادند. زمانی که فوتبال را انتخاب کردم، خانواده و نزدیکانم از آن خوشحال شدند. تا 9 سالگی به صورت آماتور در بندرترکمن بازی می‌کردم. سپس به تیم فوتبال رده‌های پایه‌ای ایران راه یافتم. بنا به دلایلی از این تیم کنار گذاشتم شدم و پس از بازگشت دوباره به سمت والیبال رفتم. شاید من بتوانم بازیکن بهتری برای زنیت سن ‌پترزبورگ در رشته والیبال باشم!

سردار آزمون سپس با اشاره به خانواده‌اش اظهار داشت: خواهرم و خانواده‌ام همراهم به کازان آمدند. حمایت‌های آنها به من خیلی کمک کرد. زمانی که در تیم پایه‌های روبین‌کازان بازی می‌کردم شرایط آسان نبود اما در تیم اصلی شرایط بهتری وجود داشت. بازیکنان خوب بسیار زیادی بودند که مرا حمایت کردند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره نحوه دریافت پیشنهاد تیم زنیت سن‌پترزبورگ می‌گوید: این پیشنهاد را به طور مستقیم در زمان جام ملت‌های آسیا 2019 دریافت کردم. خوشحال بودم می‌توانم در تیمی بازی کنم که مربی جوان و قدرتمندی دارد، البته به قربان بردیف (سرمربی روبین‌کازان) گفته بودم که می‌خواهم بروم. این چیز عجیبی است اگر بازیکنی برای تیمی بازی می‌کند و به سرمربی خود چیزی نگوید، البته ما برای مدت طولانی با هم کار کردیم و ارتباط بسیار خوبی داریم. حالا من پیش سرگئی سماک (سرمربی 43 ساله زنیت سن‌پترزبورگ) به عنوان یک دوست و مربی خوب آمدم. او مربی جوان، هوشمند و مصمم است، البته به خانواده‌ام هم گفته بودم اگر در روسیه بمانم می‌خواهم با سرگئی سماک کار کنم.

1004

نظرات کاربران
تیراختوروم
یاشاسین سردارمون،به وجودت افتخار میکنیم همگی.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۶:۵۵
پاسخ
6
19
پرسپولیس.
سردار خودیتی فقط..........ان شاءالله بیشتر بدرخشی
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۴۲
پاسخ
2
26
آرتساخ
خدایی خیلی دوست داشتنیه
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۷:۵۱
پاسخ
35
70
arya
با هر گلت طرفدارای سرخ بیشتر میسوزن!!همه رو اتیش بزن پسر خوب فوتبال ایران
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۶:۳۴
پاسخ
119
43
علی
به امید درخششت در بازی فردا شب
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۸:۵۴
پاسخ
13
120
گونکالوس جانشین تیام
عشق است سردار .
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷:۴۵
پاسخ
19
103
هوچیگر های سرخ
سردار از علیپور یاد بگیر تو اسیا ترکوندا!!!!!!!!!!
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۰۲
پاسخ
119
88
علی
امیر بارسا منم پرسپولیسی ام داستان اینه که برخی پیرسپولیسی های متعصب معتقد بودن جام جهانی علیپور باید جای سردار میومد ولی خب این اواخر با سکوتشون و دیدن این که علیپور چطور یه موقعیت مقابل السد مشابه موقعیت سردار توی بازی با مراکش رو از دست داد و البته گلزنی های اخیر سردار دیگه حرفشون رو پس گرفتن
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۴۴
3
17
jd.dri
جواب "امیر بارسا" : جریان اینه که پرسپولیسی نماها بخاطر عدم انتخاب علیپور تو تیم ملی به سردار آزمون فحاشی می کردند !!!! افتاد ؟!!!!!!
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۱۵
27
15
امیر بارسا
پرسپولیسیم ولی داستان مقایسه ازمون و علیپورو نمیدونم جریان چیه؟؟/
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۰۱
32
54