سرمربی اخراجی ناپولی، گزینه جدی جانشینی زیدان

سرمربی اخراجی ناپولی، گزینه جدی جانشینی زیدان

7807
11:17
13 خرداد 1397
سرمربی فصل قبل ناپولی به عنوان گزینه سرمربیگری ناپولی معرفی شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مائوریتسیو ساری، سرمربی ناپولی به عنوان جدیدترین گزینه جانشینی زین‌الدین زیدان، سرمربی مستعفی رئال مادرید مطرح شده است.

 به گزارش سایت نود، سرمربی ناپولی پس از ناتوانی در حفظ صدرنشینی و از دست دادن جام قهرمانی فصل گذشته سری A شغلش را از دست داد اما عملکرد خوبش موجب شده تیم‌های بزرگ اروپایی خواهانش شوند. در این شرایط، سران رئال مادرید پس از استعفای ناگهانی زیدان به دنبال جانشینی مناسب برای سرمربی پرافتخار خودشان هستند و روی گزینه ساری توافق دارند.

در واقع تاتنهام با تمدید قرارداد پوچتینو و سد کردن راه فسخ قرارداد، امید رئال مادرید به خرید پوچتینو را به باد داد و حالا همه توجهات به سمت ساری است. بنا بر تخمین رسانه‌های ایتالیایی ساری 70 درصد شانس نشستن روی نیمکت رئال مادرید را دارد اما مساله اینجاست که سرمربی ناپولی با وجود اخراج، رقم غرامتی حدود 8 میلیون یورو دارد و رئال اگر او را می‌خواهد، علاوه بر هزینه مورد نظرش باید این رقم را هم بپردازد. چلسی به عنوان یکی از علاقه‌مندان ساری، زیر بار پرداخت رقم فسخ قرارداد نمی‌رود.

 1977

 

نظرات کاربران
بورگتی
ونگر تموم شدس و کونته و الگری معمولی پوچتینو قرداد 5 ساله داره مدیر عامل ناپل یه احمق کامله بعد مارادونا و کارکا و الماوو ناپل کامل یه تیم درجه 2 بود تا ساری اومد مهرهای ناپل با یوه قابل مقایسه نیست الگری کاریو کرد که هر مربی تو المان با بایرن مکنه بهترین گزینه ساری با این بازیکنا ببین چکار میکنه
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۱۲
پاسخ
4
18
CR 6+4 FCP
خدایا ساری و ونگر را از سر ما دور کن.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۲۹
پاسخ
22
14
بارسا
رئال دنبال مربیایی میره که چلسی میخوادشون مثل سال ۲۰۱۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۲:۲۶
پاسخ
12
23
nader
تنها مربی که پرز خیلی برای آوردنش به رئال تلاش کرد ونگر بود!! در حال حاضرم در دسترسترین و راحتترین گزینه ونگر خواهد بود!! البته ونگر هم برای بدست آوردن اعتبار از دست رفتش بهترین گزینه براش رئال خواهد بود!!!
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۱:۲۹
پاسخ
9
40