سرمربی استقلال خوزستان: از انتقال دلفی به آیندهوون بسیار استقبال می کنیم

سرمربی استقلال خوزستان: از انتقال دلفی به آیندهوون بسیار استقبال می کنیم

698
06:11
27 شهریور 1397
پدیده تیم فوتبال استقلال خوزستان منتظر دریافت دعوتنامه آیندهوون هلند جهت شرکت در تست های پزشکی این باشگاه است.

وبسایت رسمی برنامه نود - پدیده تیم فوتبال استقلال خوزستان منتظر دریافت دعوتنامه آیندهوون هلند جهت شرکت در تست های پزشکی این باشگاه است.

به گزارش وب سایت نود، چندی پیش خبر تمایل باشگاه آیندهوون هلند برای جذب یونس دلفی پدیده جوان استقلال خوزستان در رسانه ها منتشر شد. سرمربی استقلال خوزستان در گفتگویی با دوربین برنامه نود، در خصوص آخرین وضعیت پیوستن این بازیکن به آیندهوون و علت طولانی شدن فرآیند این انتقال توضیحاتی ارائه کرد. داریوش یزدی درباره وضعیت یونس دلفی گفت:

دلفی فعلاً پیش ماست. یک بار برای او وقت قبلی تعیین کردند تا در تست های پزشکی آیندهوون شرکت کند که زمان تعیین شده همزمان با حضور او در تیم ملی امید جهت بازی های آسیایی 2018 جاکارتا بود و او نتوانست در تست پزشکی این تیم شرکت کند. البته او در فعلاً در تلاش است تا این اتفاق دوباره برای تکرار شده و باشگاه آیندهوون زمانی را برای شرکت او در تست های پزشکی مشخص کند.

 

وی در ادامه اظهار داشت:

باشگاه هلندی بسیار علاقمند به جذب یونس دلفی است اما مسئله مهم این است که او در تست های پزشکی این تیم شرکت نکرده تا حضورش در این تیم قطعی شود.

یزدی با تأکید بر اینکه باشگاه استقلال خوزستان از این انتقال بسیار استقبال می کند، گفت:

اگر این اتفاق بیفتد و دلفی تست های پزشکی آیندهوون را با موفقیت پشت سر بگذارد، بسیار خوشحال خواهیم شد و قطعاً از این انتقال بسیار استقبال می کنیم.

 

2081

نظرات کاربران
محمد صدرا
پس این انتقال که انجام نشد فکر کنم سرکاری بوده!
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۰۳
پاسخ
0
2