سرمربی استقلال خوزستان: باید تا نیم فصل 24 امتیاز بگیریم

سرمربی استقلال خوزستان: باید تا نیم فصل 24 امتیاز بگیریم

916
15:31
27 آبان 1394
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با ابراز رضایت از وضعیت تیمش گفت: نمی‌گذاریم این شرایط خوب از دست‌مان برود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با ابراز رضایت از وضعیت تیمش گفت: نمی‌گذاریم این شرایط خوب از دست‌مان برود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز اظهارکرد: وقتی بازی‌ها پس از تعطیلات لیگ مجددا از سر گرفته می‌شود، کیفیت لازم را نسبت به بازی‌های قبلی ندارند اما سه امتیاز بازی با گسترش فولاد این قدر حساس است که هم تیم ما و هم حریف تمام توان‌مان را برای کسب آن بگذاریم.

 وی ادامه داد: این بازی برای ما یک دیدار خانگی است و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا با ارائه یک بازی خوب سه امتیاز بازی را از آن خودمان کنیم و جایگاه‌مان محکم و رو به بالا فکر کنیم و صدر جدول را تصاحب کنیم.

 سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ارزیابی تیم فوتبال گسترش فولاد عنوان کرد: با شیوه‌ی تیم حریف آشنا هستم و باید بگویم با توجه به سابقه‌ای که داریم مربیان لیگ را می‌شناسیم و باید بگویم این تیم را آنالیز کرده‌ایم و این تیم یکی از تیم‌های خوب لیگ است که خوب هم فوتبال بازی می‌کند. به هر حال امیدوارم بازیکنانم همان اهمیتی که برای کسب سه امتیاز بازی‌های دیگر قائل هستند برای این بازی نیز قائل باشند.

 وی درباره غایبان تیمش در دیدار با گسترش فولاد گفت: به جز موسی کولیبالی که سه اخطاره است و او را برای این دیدار نداریم، دیگر بازیکنانم آماده هستند.

 ویسی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اردوی دوبی و عدم برگزاری دیدار تدارکاتی در این اردو عنوان کرد: تیم ملی امید هم در دوبی بود و طی 20 روزی که آنجا بود، فقط یک بازی انجام داد. البته ما می‌خواستیم با تیم ملی امید بازی کنیم که قبول نکردند. به هر حال ما می‌خواستیم در این اردو کارهای روحی روانی انجام دهیم و می‌خواستیم بازیکنان بدانند که باشگاه نیز به فکر آن‌ها است. ما در این اردو کارهای بدنی و تاکتیکی انجام دادیم و به اهداف‌مان رسیدیم.

 وی درباره نیم فصل و جذب بازیکن نیز گفت: تمام تیم‌ها در نیم فصل به فکر جبران کمبودهایشان هستند و ما هم به دنبال چنین هدفی هستیم و باید ببینیم که می‌توانیم بازیکن مورد نظرمان را جذب کنیم یا نه. البته هنوز آنچه را می‌خواهیم پیدا نکرده‌ایم. ما به دنبال جذب یک هافبک نفوذی هستیم و می‌خواهیم شکل تیمی‌مان را حفظ کنیم. ما در دفاع مشکلی نداریم و باید بگویم تیم‌مان در تمام نقاط زمین خوب است. بازیکنی که می‌خواهیم جذب کنیم در جهت تقویت تیم است.

 سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم می‌خواهیم تا نیم فصل 24 امتیاز کسب کنیم که اکنون به 20 امتیاز دست پیدا کرده‌ایم و اگر 4 امتیاز دیگر هم بگیریم به اهداف‌مان رسیده‌ایم. اکنون هم وضعیت خوب است و نمی‌گذاریم این شرایط از دست برود و مطمئنا به 4 امتیاز دیگر هم دست پیدا خواهیم کرد. ما تلاش می‌کنیم جایگاه‌مان را حفظ کنیم و اگر همین طور امتیاز بگیریم آسیایی هم می‌شویم ولی اکنون صحبت کردن در این زمینه زود است اما مردم خوزستان از ما سهمیه می‌خواهند و ما هم شب و روز تلاش‌مان را در این راستا انجام می‌دهیم و اگر از 4 بازی آینده 7 امتیاز بگیریم، این فوق‌العاده است.

 

2051

نظرات کاربران