سرمربی الکویت: ذوب آهن بازیکنان با کیفیتی دارد/ به بازی در دمای زیر ۱۰ درجه عادت داریم

سرمربی الکویت: ذوب آهن بازیکنان با کیفیتی دارد/ به بازی در دمای زیر ۱۰ درجه عادت داریم

1052
16:00
22 بهمن 1397
سرمربی تیم فوتبال الکویت: می‌دانیم تیم فوتبال ذوب آهن دارای بازیکنان بومی و خارجی با کیفیتی است و ما فصل جدیدی از تاریخ تیم خودمان را در پیش رو داریم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، محمد عبدالله، سرمربی تیم فوتبال الکویت عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی بسیار سختی را در پیش رو داریم. می‌دانیم تیم فوتبال ذوب آهن دارای بازیکنان بومی و خارجی با کیفیتی است. ما فصل جدیدی از تاریخ تیم خودمان را در پیش رو داریم. بازی نخست ما در لیگ قهرمانان آسیا است. احترام زیادی برای حریف‌مان قائل هستیم و با تمام تلاش‌مان برای بازی فردا آماده می‌شویم.

او در مورد بازیکن مصدومش تیمش، مشاری غنام هم بیان کرد: خدا را شکر همه تیم برای بازی فردا آماده هستند و همه بازیکنان را در اختیار داریم.

سرمربی الکویت اضافه کرد: متأسفانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه نکرده‌ایم ولی در کاپ آسیا در ۶ دوره اخیر دو بار موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شدیم. در سه سال اخیر فوتبال کویت از جانب فیفا محروم بود. مسائلی که خارج از محدوده کارهای ما بوده است اما امیدواریم این حضور ما با پیروزی همراه باشد. در حال حاضر قهرمان لیگ کشورمان هستیم. ۱۴ بار قهرمان کویت شده‌ایم. سرمای ایران بهانه خوبی برای ما نخواهد بود. همه بازیکنان ما به بازی در دمای زیر ۱۰ درجه عادت دارند. در بازی فوتبال هر سناریویی ممکن است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد. در بازی قبلی در بیست دقیقه ابتدایی تمرکز خوبی نداشتیم. در نیمه اول دو گل دریافت کردیم اما نیمه دوم نیمه ما بود و به بازی برگشتیم. بنابراین نمی‌توان بازی فردا را پیش بینی کرد.

1870

نظرات کاربران
دبل.۶::::::۶+۶
امیدوارم ..مثل پارسال که داوران باعث حذف ذوب شدن ..امسال این اتفاق نیفته....
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۴۴
پاسخ
1
15
استقلال
بّرای هر سه نماینده ایران آرزوی موفقیت می کنم . استقلال ذوب آهن و سایپا
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷:۴۱
پاسخ
76
1
یلدا
شیش تاییا تا وقتی سوت فینال ای سی ال رو نشنیدن اصلا کلا راجع به ای سی ال حرف نزنن... پیش بینی من هم اینه که شیش تاییا از گروهش صعود نمیکنه و سایپا و ذوب آهن هم توی پلی اف حذف میشن و فقط عشقپولیس با عشقوویچ صعود میکنه یک هشتم نهایی ای سی ال 2019...
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴:۵۷
3
21