سرمربی ایرانی استقلال خوزستان تا سه روز دیگر معرفی می‌شود

سرمربی ایرانی استقلال خوزستان تا سه روز دیگر معرفی می‌شود

4002
12:40
04 خرداد 1395
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در واکنش به جدایی عبدالله ویسی از این تیم گفت: سرمربی جدید ما داخلی است و تا سه روز دیگر معرفی خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در واکنش به جدایی عبدالله ویسی از این تیم گفت: سرمربی جدید ما داخلی است و تا سه روز دیگر معرفی خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، علی پورکیانی درباره جدایی عبدالله ویسی از تیم استقلال خوزستان و حضورش در تیم سپاهان اصفهان، گفت: من برای ویسی آرزوی پیشرفت و سلامتی دارم. ویسی فرزند برومند خوزستان است و این باعث افتخار ماست که باشگاه‌های دیگر خواهان او هستند.

وی درباره جانشین عبدالله ویسی، گفت: ما بررسی‌هایمان را انجام داده‌ایم و تا دو، سه روز دیگر سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

قائم مقام استقلال خوزستان درباره اینکه آیا مربی جدید این تیم داخلی است یا خارجی، تصریح کرد: مربی ما داخلی خواهد بود.

پورکیانی در ادامه خاطرنشان کرد: درست است که ویسی از تیم استقلال جدا شده، ولی قلب او ما است. این حق طبیعی ویسی بود که برای ادامه زندگی خود، یک انتخاب دیگر انجام بدهد. من با ویسی هم صحبت کردم. حالا ما یک خانه دیگر در اصفهان به نام ویسی داریم که باعث افتخار خوزستان است.

وی درباره اینکه ویسی خواهان فراهم شدن بستر آسیایی در باشگاه استقلال خوزستان شده بود، تصریح کرد: من با مدیریت در اینباره مذاکره کردم. صحبت‌هایی هم بین عبدالله ویسی و مدیران دیگر رد و بدل شد که در حیطه اختیار من نبود و نمی‌توانم درباره آن اظهارنظر کنم ولی قطعا شرایط آسیایی شدن تیم استقلال خوزستان فراهم می‌شود. ما هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا با قدرت حضور خواهیم داشت.

قائم مقام استقلال خوزستان در پایان درباره جدایی «خسوس» دروازه‌بان این تیم و حضورش در گسترش فولاد، گفت: به صورت کلی می‌گویم هر بازیکنی از جمع ما جدا شود، قطعا سرمربی جدید جایگزین‌های خوبی برای آنها معرفی خواهد کرد.

 

2051

نظرات کاربران
بابک
توکه راست میگی!!!!! اگه عرضه دارین برین فرهاد کاظمی رو بیارین
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۸:۳۳
پاسخ
3
1
عبدالصمد مرفاوی یا پرویز مظلومی
پرویز مظلومی VS عبدالصمد مرفاوی fight
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲:۴۵
پاسخ
5
17