سرمربی ایرانی اولویت سپاهان برای فصل آینده؛ سکوها قلعه‌نویی را می‌خواهند؟

سرمربی ایرانی اولویت سپاهان برای فصل آینده؛ سکوها قلعه‌نویی را می‌خواهند؟

5102
12:26
08 اردیبهشت 1397
سرمربی ایرانی اولویت سپاهان برای فصل آینده؛ سکوها قلعه‌نویی را می‌خواهند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر می رسد باشگاه سپاهان عزم خود را جزم کرده تا این فصل کابوس وار خود را فراموش کند و به همین دلیل اولویتهای خود را برای فصل آینده از حالا مشخص کرده است.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، سپاهان در لیگ هفدهم شرایط بدی را تجربه کرد و عملکرد ضعیفی را به نمایش گذاشت.خیلی ها معتقد بودند امسال کرانچار سپاهان را به دوران خوبه خودش برگرداند،اما سرمربی کروات نتوانست انتظارات را برآورده کند،بعد از اخراج کرانچار کمیته فنی باشگاه سپاهان جلسات متعددی را برگزار کرد، در نهایت منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی انتخاب کردند تا با حضور سرمربی ایرانی پرافتخار ترین تیم لیگ برتر را از منجلاب نجات دهند.

منصور ابراهیم زاده هم برخلاف انتظار عملکرد خوبی نداشت و نتوانست با سپاهان بحران زده نتایج خوبی کسب کند،روزها برای سپاهان و ابراهیم زاده خیلی سخت گذشت، طاقت هواداران به سر رسید تا جایی که با بازیکنان هم سر تمرین درگیر شدند تا شرایط سخت و سخت تر شود.فصل کابوس وار سپاهان در نهایت با ۲۹ امتیاز به پایان رسید. ضعیف ترین نتیجه برای سپاهان در لیگ هفدهم، این تیم در رده چهاردهم قرار گرفت.

موجب شدید انتقادات به سمت ابراهیم زاده هم رسید و هواداران روز گذشته بعد از شکست سپاهان مقابل استقلال اعتراض شدیدی نسبت به عملکرد این سرمربی داشتند، این اتفاقات باعث شد سرمربی اصفهانی از این موضوع ناراحت شود و شنیده شده است با توجه به اینکه قرارداد او با سپاهان تمام شده است با اتفاقات روز گذشته دیگر روی نیمکت زرد پوشان حضور پیدا نداشته باشد.

این در حالی است که هواداران سپاهان امیر قلعه نویی را در نقش جهان تشویق کردند تا فصل آینده با این مربی در لیگ برتر حضور داشته باشند.

ابراهیم زاده روز پنجشنبه ایران را به مقصد آمریکا ترک خواهد کرد تا در کنار خانواده باشد با توجه به ناراحتی سرمربی از این شرایط به نظر می رسد ابراهیم زاده با مسئولان سپاهان قطع همکاری کرده است.

در همین خصوص تابش سرپرست سپاهان در خصوص اعتراض شدید هواداران سپاهان از ابراهیم زاده و حضور امیر قلعه نویی در سپاهان اظهار داشت:طبیعی است هواداران از نتایج ناراضی باشند چراکه عملکرد ضعیفی داشتیم و خداراشکر فصل کابوس وار تمام شد.‌آقای ابراهیم زاده برای سپاهان تلاش زیادی کرد ولی متاسفانه بد شانس بودیم ،در خصوص سرمربی این هفته به جمع بندی می رسیم برای ما اولویت سرمربی ایرانی است.

وی در خصوص حضور امیر قلعه نویی در سپاهان تاکید کرد: امیر قلعه نویی پرافتخارترین سرمربی ایران است، ما هم او را به عنوان یک مربی با کیفیت قبول داریم الان درست نیست که بخواهیم با او در حال حاضر صحبت کنیم ولی در چند روز آینده جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا تکلیف سرمربی مشخص شود.ما ابتدا سرمربی تیم را مشخص خواهیم کرد و بعد از آن به دنبال بازیکنان مد نظر خواهیم رفت، چراکه ممکن است ابتدا بازیکن خوبی جذب کنیم بعد به تفکرات سرمربی نخورد و در آینده به مشگل مواجعه شویم.

وی در پایان گفت:چند گزینه خارجی هم داریم ولی اولویت برای ما سرمربی ایرانی است،چراکه به دنبال این هستیم تا با قدرت در لیگ ایران و آسیا حضور داشته باشیم.

1140

نظرات کاربران
hff
اقای تابش اول لیدرهای تیمتو عوض کن نه سرمربی
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷:۰۴
پاسخ
6
58
￵ارش￵
به نظرم امیر در ذوب خواهد ماند سپاهانیا باید برن دمبال مربی خوب خارجی
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۳۵
پاسخ
4
47
پرسپولیس کبیر
قلعه نویی این اشتباهو نمیکنه چون میدونه اگر همین تیم ذوب رو حفظ کنه و دو سه تا بازیکن شاخ هم بگیره میتونه ذوب رو قهرمان کنه فصل بعد انشاالله که تو اسیا یک تیم امسال ابرو داری کنه و قهرمان بشه تا نام ایران بره بر فراز اسیا
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۳۷
پاسخ
31
40
ARYOBARZAN
من استقلالیم ولی تمام بدبختی ها سپاهان زیر سر همین هواداران هست که مدیران سپاهانو گمراه کردن/عبدالله ویسی آوردن خراب کردن رفتن دنبال کرانچار و ستاره گرفتن های الکی تا هوادار راضی باشه بعد اومدن یه تیم داغونو دادن به ابراهیم زاده این وسطم فقط کرانچار سود کرد حالام میخوان قلعه‌نویی رو بیارن و انتظار قهرمانی از تیم ته جدولی دارن مثل تبریزی ها
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۰۱
پاسخ
50
51
برو شش تایی ها
نه که شما منصوریانا گفتید بیارید اونوقت گند زد بعد رفتید پیزا فروشیش فوش نوشید حداقل 6 تا نخوردیم العیییییییین
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۷:۰۰
3
12
شهرام
اما مطمئنم منصور ابراهیم زاده گزینه بسیار خوبی برای سپاهان است. ( اشتباه تایپی)
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰:۵۰
9
4
شهرام
گرچه نظر من و امثال من شاید هرگز شنیده نشه، اما مطمئنم منصور ابراهیم زاده گزینه بسیار خوبی برای ذوب آهن است. افتادن در ورطه تعویض مربی نتیجه ای جز این هم ندارد. مثلأ تراکتور با تعویض یحیی گل محمدی چقدر پیشرفت داشت؟ شکی ندارم علیرضا منصوریان هم اگر از صمیم قلب و صادقانه مورد حمایت قرار میگرفت، نیازی به حضور جناب شفر هم نمیشد. فوتبال فراز و نشیب دارد و این قانون اول تیم داریست.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳:۳۰
8
10
حمید
من اعتقادم اینه تو انتخاب مربی اصلا نباید به حرف هوادار گوش کرد نمونش منصوریان در استقلال و دایی در پرسپولیس خطیبی در تراکتور هستش.باید تیم های بحران زده رو هیت فنی باشگاه یک مربی با ابهت انتخاب کنند که هوادار بازیکن پیشکسوت جرات انتقاد نداشته باشه حداقل تا چند ماه
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۴۳
3
47
Ali
یه چیزی یادتون رفت چیکار کردید بامنصوریان پس لطفا جوک نگو لطفا فقط درباره تیم خودت نظربگو ادمین چاپ کن
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۳۴
24
73