سرمربی تیم ملی فوتسال: نمی‌توانم همه را از خودم راضی نگه دارم

سرمربی تیم ملی فوتسال: نمی‌توانم همه را از خودم راضی نگه دارم

1045
10:06
12 آذر 1393
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان با بیان این که ایران نسبت به بازی دیروز برابر روسیه بهتر عمل کرد گفت: طبیعی است که به جوان‌گرایی من انتقاد می‌شود و واقعیت این است که من نمی‌توانم همه را از خودم راضی نگه دارم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان با بیان این که ایران نسبت به بازی دیروز برابر روسیه بهتر عمل کرد گفت: طبیعی است که به جوان‌گرایی من انتقاد می‌شود و واقعیت این است که من نمی‌توانم همه را از خودم راضی نگه دارم.

به گزارش وب سایت نود، خسوس کاندلاس رودریگو پس از تساوی تیم ملی فوتسال ایران مقابل روسیه در دیدار دوستانه دو تیم که شامگاه سه شنبه در قم برگزار شد اظهار داشت: شناور بودن مسابقه در بازی دوم با توجه به خستگی بازیکنان دو تیم امری طبیعی بود و فضا در این بازی بسته‌تر بود و دو تیم کار سخت‌تری برای نفوذ به یک سوم دفاعی حریف داشتند.

وی افزود: امروز بازی متعادلی بود و ایران نسبت به بازی دیروز بهتر عمل کرد ضمن اینکه در بازی امروز نیازی به پاور پلی نبود زیرا این روش هم جواب نمی‌داد و هم دو نفر از بازیکن رأس اصلی خود را از دست داده بودیم.

مربی تیم ملی فوتسال کشورمان در مورد عملکرد سعید تقی زاده گفت: سعید تقی‌زاده عنصری زنده در لیگ است و اگر با تیم گیتی پسند اصفهان تعامل ورزشی بیشتری داشته باشیم, آن‌ها می‌توانند علاوه بر سعید تقی زاده، کمک بیشتری به تیم ما بکنند و به تیم ملی بازیکنان بیشتری بدهند.

کاندلاس در مورد انتقادهایی که به او بابت عدم دعوت از مهره‌های نامدار و با سابقه ملی می‌شود بیان کرد: این امری طبیعی است که به جوان‌گرایی من انتقاد می‌شود و واقعیت این است که من نمی‌توانم همه از از خودم راضی نگه دارم.

وی خاطرنشان کرد: من بزرگ‌ترین بازیکنان را انتخاب نمی‌کنم بلکه بازیکنانی را انتخاب می‌کنم که بتوانند بیشترین کمک را به تیم ملی بکنند.

 

2051

نظرات کاربران