سرمربی تیم کاوه رضایی آزاد شد

سرمربی تیم کاوه رضایی آزاد شد

4119
20:00
19 مهر 1397
پلیس بلژیک، سرمربی یاران کاوه رضایی ملی‌پوش ایرانی در کلوب بروژ را آزاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  پلیس بلژیک، سرمربی یاران کاوه رضایی ملی‌پوش ایرانی در کلوب بروژ را آزاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت HLN بلژیک، والتر استنبروژ، وکیل ایوان لکو، سرمربی کروات کلوب بروژ با اعلام خبر آزادی او پس از بازداشت بیش از 24 ساعته گفت: موکل بنده عصر امروز (پنجشنبه) پس از گذراندن یک شب در بازداشتگاه نزد قاضی تحقیق پرونده تبانی و پولشویی فوتبال بلژیک رفت. پس از پایان جلسه تحقیق هیچ شروطی برای آزادی ایوان لکو مطرح نشد که این مساله بدین‌ معنی است او مظنون نیست.

این رسانه بلژیکی همچنین اعلام کرد مجتبی بیات، برادر رئیس ایرانی باشگاه شارلوا و مطرح‌ترین مدیر برنامه فوتبال در این کشور که روز گذشته در خانه‌اش بازداشت شده بود تحت بازجویی قرار گرفت.

تبانی و پولشویی در فوتبال بلژیک روز گذشته منجر به بازداشت ده‌ها مربی، داور و مدیر برنامه در این کشور و سایر کشورهای اروپایی از جمله صربستان، فرانسه، آلمان و هلند شده بود.

 

1004

نظرات کاربران
salem
دقت کردین هر تیمی که بازیکن ایرانی میخره رو به فنا میره بایرن کریمی .رجینای رحمان رضایی(سقوط کرد).اوساسونای نکونامو شجاعی ک اخرش سقوط کرد .بولتون تیموریان.المپیاکوس انصاریفر که همیشه قهرمان میشد ولی با کریم نشد.برایتون جهانبخش.روبین کازان ازمون که همیشه مدعی بود ولی الن وسط جدوله.اوستنده رضاییان. .. واقعا گیج شدم... الیته استثنا هم هست ولی اکثر تیمای اروپایی به فنا میرن
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۴۵
پاسخ
22
22
حمید
الان بایرن به فنا رفته؟رجینا مگه کلا چند فصل تو سطح اول بود یا برایتون کلا چ سابقه ای داره اوساسونا بهترین دورانش با نکونام بود
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۷:۴۳
1
3
عشقممم نیمار
حیف شد ازاد شد... حالا دوباره کاوه رضایی میمونه بلژیک :-(
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰:۱۰
پاسخ
27
7