سرمربی ردینگ: در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد صبور می‌مانم

سرمربی ردینگ: در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد صبور می‌مانم

5580
22:31
10 آبان 1397
سرمربی اسپانیایی تیم ناتینگهام فارست انگلیس می‌گوید در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی همچنان صبور می‌ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اسپانیایی تیم ناتینگهام فارست انگلیس می‌گوید در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی همچنان صبور می‌ماند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت ناتینگهام پست، باشگاه ناتینگهام فارست امیدوار است چراغ سبزی برای عقد قرارداد با کریم انصاری‌فرد دریافت کند و آیتور کارانکا (سرمربی) نیز از صبور بودنش در ماجرای این انتقال می‌گوید.

سرمربی اسپانیایی تیم ناتینگهام فارست در این رابطه گفت: خوشحالم که همچنان در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست صبور می‌مانم زیرا باشگاه برای دریافت ویزای کار ملی‌پوش ایرانی تلاش می‌کند.

کریم انصاری‌فرد پس از فسخ قراردادش با باشگاه المپیاکوس یونان در آخرین روز فصل نقل‌وانتقالات تابستانی اروپا برای عقد قرارداد با تیم ناتینگهام فارست انگلیس به توافق رسید. البته این مهاجم ایرانی برای بازی در این تیم باید با با بوروکراسی قابل‌توجهی که برای پیوستن به تیم‌های چمپیونشیپ انگلیس تعیین‌شده است مبارزه می‌کرد.

آیتور کارانکا ادامه می دهد: بله، من همچنان به انتقال کریم انصاری‌فرد امیدوار هستم زیرا فکر می‌کنم او برای ما سودمند خواهد بود. از همان ابتدا ما این شرایط را می‌دانستیم و او (کریم انصاری‌فرد) نیز می‌دانست شرایط چگونه است. می‌دانستیم که می‌توانیم منتظر انتقالش به تیم ناتینگهام فارست بمانیم. باید در ادامه ببینیم چه اتفاق‌هایی رخ می‌دهند. من صبور هستم.

 

2051

نظرات کاربران
yaver
کاش به پانیونیوس برگرده یا اصلا از این تیم جدا نمیشد جام ملتهای آسیا داره نزدیک میشه و همچنان این بازیکن و رضاییان بدون تیم هستن و از شرایط مسابقه بدور حداقل میامدن به لیگ ایران با این وضعیت دیگه نباید به تیم ملی دعوت بشن تا تکلیفشونو معلوم کنن زودتر ناتیینگهام فارست هم شد تیم آخه اصلا به هیچ وجه ارزششو نداره که یک بازیکن ملی پوش اینقدر خودشو معطل پیوستن به این تیم کنه واقعا زشته
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷:۰۴
پاسخ
2
1
گلوبول قرمز کوچولو
خدا کنه زودتر مشکلات حل بشه و کریم برای فارست بتونه به میدان بره. این مشکلات بیخودی سر راه کریم برای انتقالشه.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۰۸
پاسخ
0
2