سرمربی ریوآوه: طارمی به خاطر بازی در اروپا پیشنهادهای هنگفتی را رد کرد

سرمربی ریوآوه: طارمی به خاطر بازی در اروپا پیشنهادهای هنگفتی را رد کرد

6573
09:40
31 مرداد 1398
سرمربی ریوآوه اعلام کر که از مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیمش در فصل جاری لیگ برتر پرتغال انتظار زیادی دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت Football-Tribe، کارلوس کاروالیال گفت: امضای قرارداد با مهدی طارمی یک حرکت خوب برای ما در تیم ریوآوه بود. او می‌خواست در اروپا بازی کند و به همین خاطر پیشنهادهای هنگفت مالی دیگر تیم‌ها را رد کرد.

سرمربی تیم ریوآوه در ادامه اظهار داشت: مهدی طارمی توجه دیگر تیم‌ها را به خود جلب کرده بود و ما از جذب این بازیکن خوشحالیم. او یک بازیکن استثنایی است که در فضاهای مختلف زمین بسیار خوب کار می‌‌کند. مهدی طارمی به خوبی دیگر همبازیانش را پشتیبانی می‌کند و در دوئل‌های هوایی بسیار خوب است. ما از مهدی طارمی انتظار بیشتری داریم اما این بازیکن اکنون در حال محاسبه برای هماهنگی خود با تیم ریوآوه است، البته باید مسئله زبانی را هم در نظر بگیریم اما فکرمی‌کنم مهدی طارمی به ما کمک زیادی خواهد کرد.

مهدی طارمی در دقایق پایانی نخستین بازی تیم ریوآوه در لیگ برتر پرتغال برابر تیم فامالیکائو وارد میدان شد و توانست یک پنالتی بگیرد که فیلیپ آن‌ را از دست داد.

1870

نظرات کاربران
جعل کار بدی است
برخی ها هم(بیرانوند و علیپور و شجاع و ...)بخاطر پیشنهادهای هنگفت بازی در اروپا رو رد کردن!!!
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸:۲۳
پاسخ
25
5
سرخ
کدوم پیشنهاد هنگفت؟ لابد کشورهای عربی را میگی ...خخ
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴:۴۹
پاسخ
15
29
محمد
قبل از مهندعلی الدحیل به دنبال طارمی بود با پیشنهادی نجومی اما طارمی رد کرده که بره اروپا اینو خود خبرگزاری های قطر گفتن
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۱۱
1
19
پنجـعلـی کریمــی ۸۸۸۸۸۸۸۸
پیروزی رو میگه اسسستاد . پیشنهاد هنگفت نمیدادن الان نصف بازیکناشون رفته بودن . ببین اونایی که موندن چه پولایی گرفتن . مثه جریان بیرانوند که میگن قراردادش مساویه با سه ستاره تیم استقلال . ببین چقدر گرفته......؛
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۱۷
21
1
حسام
فقط یه پیشنهاد داشت اونم از پرسپولیس بود.تیمی که به چاه نفت وصل
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳:۰۱
22
3
عشقممم نیمار
یکی از پیشنهادات هنگفتش ..از شیش_پولیس بود :-P طارمی ک بعضیا ازش غول ساختن ..حدش در اروپا ..همین ریواوه ..تیم ناشناخته میباشد:-) این همه میدونن..همه :-)
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶:۰۵
پاسخ
58
36
کوهمره.جروق
از السد پشنهاد داشت.90 میلیارد
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۴۵
پاسخ
5
39
نصیر قرمز
خوب مهاجمی خریدی خدا بهت صبر بده
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰:۵۵
پاسخ
17
29
ستارگان سرخ ایران
به امید موفقیتش
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳:۰۷
پاسخ
7
40
کیومرث
مهدی طارمی از اون دسته بازیکنایی که بودنش یه درده نبودنش صد تا درد . یه درد مثل توپی که بازی با پرتغال یا اسپانیا گل نکرد و صد تا درد مثل نبودنش جلوی بازی با ژاپن . ولی در کل بازیکن خیلی خوبیه و من تو تاریخ فوتبال ایران کسی رو سراغ ندارم مثل طارمی بتونه رو خط آفساید حرکت کنه . امیدوارم هم مهدی هم کل لژیونرامون موفق باشن و پیشرفت روز افزونی داشته باشن . کما فی السابق دست کی روشم درد نکنه با اینکه دیگه هیچ سمتی نداره ولی به خاطر دوستی و علاقه قلبی به بازیکنای تیم ملی ، مهدی رو به این تیم معرفی کرد .
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸:۲۶
پاسخ
17
120
حسام
فقط و فقط یک پیشنهاد هنگفت و سنگین غیر اروپایی داشت اون هم از پرسپولیس بود.قابل توجه پرسپولیسیا که ناله می کنند و می گن پول نداریم!!
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷:۱۳
پاسخ
99
78
پولفسول و بودیمیر به فیفا شکایت کردند
اون تیم پیروزی ه که در از حاشیه ست ... حالا بشین و نگاه کن چجوری این حاشیه ها به زمین تون میزنه امسال ان شاالله ...
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷:۱۶
10
1
۸مقدس
آخه چقدر از هتریک قهرمانی سوختین و بجای تمرکز روی تیمتون که پر از حاشیه هست، ریر هر خبری که ربطی به پرسپولیس هم نداره، کامنت منفی و مغرضانه میدین.التماس تفکر
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰:۰۱
23
33
HSV
حواست به خیریتش باشه فقط
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۵۷
پاسخ
6
84