سرمربی ریوآوه:می ‌دانم تیم‌های انگلیسی دنبال طارمی هستند/او نشان داد همه چیز پول نیست

سرمربی ریوآوه:می ‌دانم تیم‌های انگلیسی دنبال طارمی هستند/او نشان داد همه چیز پول نیست

3033
13:36
04 بهمن 1398
سرمربی تیم فوتبال ریو آوه پرتغال تایید کرد مهاجم ایرانی‌اش در رادار استون‌ویلا قرار گرفته است.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، از چند روز قبل بحث حضور احتمالی مهدی طارمی  در تیم استون‌‌ویلا انگلیس مطرح است و در این باره «کارلوس کارواخال» سرمربی ریو آوه خبر را تایید کرد. او گفت که چند تیم انگلیسی در حال بررسی عملکرد این مهاجم هستند.

کارواخال اظهار داشت: طارمی مهاجم تیم ملی ایران است. او را خوب می‌‌شناسم.چون مربی تیم ایران،‌کارلوس کی‌روش بود و از این بابت مرتب اخبار فوتبال ایران را پیگیری می‌کردم. از بازی او خوشم می‌آید و گمان می‌کنم بازیکنی با ارزش است. مدت‌ها در ایران بازی کرده و فصل گذشته هم در قطر بازی کرد. سال گذشته یک فصل در قطر بودم و بازی او را زیر نظر گرفتم و از عملکردش لذت بردم. انتظار نداشتم او را به ریو آوه بیاید. چون میان پیشنهاد ریو آوه به او و درآمدش در قطر، فاصله زیادی بود. با این حال به او اطمینان خاطر دادم. او نیز شخصیت‌ خوبش را نشان داد و مشخص کرد که همه چیز فقط پول نیست.چون می‌خواست توانمندی خود را در فوتبال اروپا نشان دهد. به همین خاطر چالش حضورش را در اینجا دنبال کرد.

او تصریح کرد: هیچگاه نمی‌توان بازیکنی مثل او را در ریو آوه در اختیار داشت.پس طبیعی است که اسپورتینگ ، بنفیکا و پورتو او را می‌خواهند. من فکر نمی‌کنم بلکه اطمینان دارم که تیم‌های انگلیسی هم او را مد نظر دارند.او فوتبالیست خوب و با سرعتی است. با سر خوب کار می‌کند و مقابل خط دفاع حریف،‌ مهار توپ خیلی خوبی  دارد.از نظر تایمینگ عالی است. گل هم زیاد می زند و ارزشمند است.

4416

نظرات کاربران
پیمان
این که بازیکن خوبیه را خوب اومدی ولی اون قسمتش که طارمی نشان داد و مشخص کرد که همه چیز فقط پول نیست کمی جای فکر و تامل و تحقیق بیشتر داره...
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۲۵
پاسخ
26
26
ایلیا
دیگه همه میدونن طارمی رو از پرسپولیس بیرون کردن
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۵۰
1
10
حسین
به امید موفقیت تمام بازیکنان ایرانی که در خارج از کشور باعث سر بلندی ما هستن
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۰۷
پاسخ
0
43
احسان
طارمی بهترین بازیکن ایرانه درکنار جهانبخش، حقشونه تو لیگ برتر باشن، برانکو با همچین بازیکن بین المللی ای لج کرده بود!!!
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۳۷
پاسخ
47
24
ستارگان سرخ ایران
کی لج کرد؟!
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸:۲۱
11
40
اس آبی
آره اگه طارمی تو بازی ژاپن بود الان قهرمان شده بودیم با اینکه استقلالیم اما طارمی نبود به ژاپن باختیم نمیشه منکر بازی خوبش شد به شخصه فکر میکنم بتونه تو لیورپول منچستر بازی کنه.کاشکی طارمی استقلالی بود کلی پزشو میدادیم اما خب ایرانی که هست .لیاقت داره باعث سربلندی ایران باشه
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰:۴۶
پاسخ
12
77
عرفان پرسپولیسی
الان اینایی رو که شما گفتی رو ، خود ما پرسپولیسیا نصفشو قبول نداریم :IIIII
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۲۸
15
18
ستارگان سرخ ایران
جونم طارمی موفق باشی درادامه راه
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵:۲۹
پاسخ
11
97