سرمربی سابق رئال مادرید در آمریکا به دیوید بکام ملحق می‌شود؟

سرمربی سابق رئال مادرید در آمریکا به دیوید بکام ملحق می‌شود؟

2964
20:21
30 شهریور 1398
سانتیاگو سولاری گزینه جدی دیوید بکام برای حضور در اینترمیامی است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، یک روز بعد از رسیدن گزارش ها پیرامون آن که داوید سیلوا کاپیتان اسپانیایی منچسترسیتی نخستین بازیکن حاضر در پروژه جدید بکام در اینترمیامی خواهد بود، اکنون خبر رسیده سانتیاگو سولاری ممکن است نخستین سرمربی این باشگاه تازه وارد به MLS لقب گیرد. 

این خبر توسط کارلوس سوارز، روزنامه نگار ونزوئلایی DirecTV Sports منتشر شده که سرمربی 42 ساله سابق رئال را نخستین مربی تاریخ اینترمیامی معرفی کرده است.

سولاری و بکام (که عضوی از تیم مالکیتی اینترمیامی است) هم دیگر را به خوبی می‌شناسند چرا که در سال های 2003 تا 2005 در کنار بکدیگر در رئال مادرید به میدان رفته اند. 

تیم تازه وارد MLS که از مارچ 2020 وارد مسابقات خواهد شد، تاکنون در کنار یک بازیکن آمریکایی و یک بازیکن کانادایی، دو بازیکن آرژانتینی و یک بازیکن ونزوئلایی نیز جذب کرده و پروژه جذب ستاره ای مثل سیلوا در کنار سولاری آرژانتینی می‌تواند بکام را به هدف خود، که جلب نظر هواداران لاتین حاضر در میامی است، برساند.

سولاری در سال 2013 وارد سیستم جوانان رئال شد و 3 سال بعد، هدایت تیم رئال مادرید کاستیا را به عهده گرفت. او به دنبال اخراج جولن لوپتگی در اواخر اکتبر 2018، ابتدا به شکل موقت و سپس به شکل دائمی هدایت رئال را به دست گرفت و کهکشانی ها در 32 دیداری که تحت هدایت سولاری به میدان رفتند، 22 برد، 2 تساوی و 8 شکست در کارنامه خود ثبت کردند اما حذف از کوپا دل‌ری و لیگ قهرمانان منجر به اخراج او در مارچ 2019 شد.

سولاری خود با فضای فوتبال آمریکا چندان بیگانه نیست و پیش از آن که فوتبال را به شکل حرفه ای در ریورپلاته آغاز کند، در سال 1994 و در 18 سالگی برای تیم کالج ریچارد استاکتون نیوجرسی بازی کرده است.

7712

نظرات کاربران