سرمربی شارلوا: نگرش نورافکن عالی است

سرمربی شارلوا: نگرش نورافکن عالی است

7546
09:42
10 تیر 1397
سرمربی تیم شارلوای بلژیک توانمندی‌های بازیکن جدید ایرانی تیمش را ستود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم شارلوای بلژیک توانمندی‌های بازیکن جدید ایرانی تیمش را ستود.

به گزارش وب سایت نود، تیم شارلوا روز گذشته (شنبه) در یک بازی دوستانه 2 بر صفر تیم سرسله بروژ را شکست داد و امید نورافکن در نیمه‌ اول در ترکیب شارلوایی‌ها بازی کرد.

فلیپ مازو، سرمربی تیم شارلوا درباره امید نورافکن گفت: در شرایط کنونی همه چیز برای او به خوبی پیش‌ می‌رود. با او صحبت کردم و قادر است به انگلیسی کارهایش را پیش ببرد. از همان آغاز متوجه شدیم که پسری با نگرشی عالی و ذهنی خوب همانند کاوه رضایی است. احترام زیادی برای نورافکن قائل هستم و این‌طور می‌گویم که ایرانیان مردمان بسیار خوبی هستند.

وی درباره پست امید نورافکن اظهار داشت: او می‌تواند در چند نقطه همانند خط میانی، جناح چپ و عقب زمین بازی کند و به تکامل برسد. او بازی در هیچ پستی را برای خود درخواست نکرد و تمرکزش فقط بازی کردن بدون توجه به پستش است. نورافکن به من گفت در پستی بازی می‌کند که به او نیاز دارم. می‌خواهم در بازی‌های دوستانه از نورافکن بهره ببرم تا ببینم بهترین پست برای او کجاست.

 

2051

نظرات کاربران
پرسپولیسی
￵خدا رو شکر بازیکنامون میرن اروپا کیروش برانکو شفر فوتبال ما رو هل دادن جلو باعث پیشرفت و شادی و نشاط تو فوتبال ما شدن و تاثیر زیادی بر روی انرژی و روحیه جوانای ما میشا امیدوارم کیروش هم موندگار شه
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷:۳۴
پاسخ
0
9
زازا
ایولا جوونا ابی دل .... ماشاءالله بهت
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳:۱۹
پاسخ
0
2
zahrw Taji
بمب افکن ما عالیه :) کاش یه فصل دیگه استقلال میموند ولی خب حالا که رفته انشالله موفق باشه :) به امید درخششت پسر ابی دل ヅ
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۵۲
پاسخ
3
54
علی
اگر تحریم ها نبودند مطمئن هستم بازیکنان بیشتری از ایران در لیگهای معتبر اروپایی بازی میکردند. ملیت در این طور انتقالها خیلی نقش داره.
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰:۲۳
پاسخ
4
62
مجتبی
انصافا بازیکن خوبیه من خودم دوست دارم تو خط هافبک باشه حیف که از دستش دادیم
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۴۸
پاسخ
3
48
سارا اس اسی
عالیه این پسر
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱:۴۰
پاسخ
4
47
اس اس تیر
بازیکن خوبیه یادمه تا چندسال پیش میگفتن گوشی نداره این جوری روی کارش متمرکز بود تا تونست پیشرفت کنه
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶:۵۳
پاسخ
3
75
قرمز بی افتخار
بله مربی یه تیم بدون زحمت یه بازیکن گیر آورد که در حد ستاره تیمش باشه هم جوان هم با استعداد و از همه مهمتر اینکه بی حاشیه هست امید از اون دسته بازیکن هاست که آدم دلش نمیاد براش ارزويه موفقیت نکنه.پسر تلاش کن به حق خودت تو فوتبال برسی.مطمئنم چند سال دیگه تو یه تیم خوب بازی میکنی.حق تو لاليگا و لیگ برتر انگلیس هست واقعأ.لیورپول گزینه بعدیت باشه لطفأ.
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۱۶
1
9
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
آفرین امید جان... منتظر درخششت هستیم...
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶:۲۸
پاسخ
3
54