سرمربی قرقیزستان: ایران نامزد قهرمانی جام ملت‌های آسیا است

سرمربی قرقیزستان: ایران نامزد قهرمانی جام ملت‌های آسیا است

2381
09:23
16 دی 1397
الکساندر کریستینین، سرمربی روسی تیم ملی فوتبال قرقیزستان از ایران به عنوان یکی از نامزدهای اصلی فتح جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نام برد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، الکساندر کریستینین در پاسخ به این پرسش که چه تیمی قهرمان جام ملت‌های آسیا 2019 می‌شود گفت: فکر می‌کنم تعداد محدودی از تیم‌های شرکت‌کننده هستند که می‌توانند به عنوان قهرمانی دست یابند. می‌خواهم از کره‌جنوبی، ژاپن و ایران به عنوان نامزدهای قهرمانی نام ببرم اما با این وجود جام ملت‌ها  باید مورد توجه قرار بگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال قرقیزستان درباره همگروهی با تیم‌های ملی کره‌جنوبی، فیلیپین و چین در جام ملت‌های آسیا 2019 اظهار داشت: خیلی روشن است که چه تیمی در این گروه قدرتمندترین محسوب می‌شود. بازی در ورزشگاه با نتیجه صفر بر صفر شروع می‌شود و سرنوشت در زمین مشخص خواهد شد.

الکساندر کریستینین 40 ساله در واکنش به این پرسش که می‌تواند به عنوان یک سرمربی جوان نامش را در فوتبال قاره آسیا مطرح کند خاطرنشان کرد: شرکت در یک تورنمنت مهم همانند جام ملت‌های آسیا ارزش کار مربیان است. چنین رقابت‌هایی علاوه بر توسعه فوتبال برای ما مربیان نیز مهم هستند.

2051

نظرات کاربران
ریش قرمز
حالا همه شما هم بگید - کیروش میگه نه ما فقط جزء 4 تیم بشیم حله .
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳:۴۳
پاسخ
35
46
استقلال بزرگ
هنوز هوادارای تیم پیروزی دست بردار نیستن از تخریب تیم ملی و کیروش. متاسفم جدن.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵:۲۵
25
21