سرمربی قطر: ایران و کره جنوبی شانس بیشتری برای صعود دارند

سرمربی قطر: ایران و کره جنوبی شانس بیشتری برای صعود دارند

2610
09:42
12 اردیبهشت 1395
سرمربی تیم ملی فوتبال قطر اعتراف کرد که شانس ایران و کره جنوبی برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه بیشتر از دیگر تیم‌هاست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال قطر اعتراف کرد که شانس ایران و کره جنوبی برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه بیشتر از دیگر تیم‌هاست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با تیم ملی فوتبال ایران هم‌گروه است.

 دانیل کارینو سرمربی اروگوئه‌ای این تیم امیدوار است که بتواند به عنوان تیم دوم از گروه خود به جام جهانی روسیه راه پیدا کند.

 او گفت: چه بسا بسیاری براین باور باشند که صعود قطر به جام جهانی 2018 روسیه یک شگفتی بزرگ خواهد بود اما من این‌گونه فکر نمی‌کنم و براین باور هستم که این شانس را داریم که به جام جهانی راه پیدا کنیم. البته باید این را بگویم که تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی از شانس بیشتری برای صعود برخوردار هستند. هم ایران و هم کره جنوبی تیم های قوی هستند. آنها بازیکنان لژیونر زیادی دارند و همین هم باعث می شود تا شانس بیشتری برای صعود داشته باشند.

 او ادامه داد: من به دنبال این هستیم که در گروه خود در جایگاه دوم و یا سوم قرار گیریم و برای رسیدن به این هدف خود نهایت تلاش‌مان را به کار می‌گیریم. تلاش می کنیم که به صورت مستقیم به جام جهانی راه پیدا کنیم اما حتی اگر به پلی آف هم راه پیدا کنیم امید خود را از دست نمی‌دهیم.

 کارینیو درباره این سوال که چرا درباره دیگر تیم های این گروه مثل ازبکستان، چین و سوریه صحبت نمی کند، پاسخ داد: این یک واقعیت است که ایران و کره جنوبی بیشترین شانس را برای صعود دارند و قوی‌تر از دیگر تیم ها هستند با این حال ما هیچ دیداری را دست کم نمی گیریم و نهایت تمرکز خود را به کار خواهیم گرفت.

 وی افزود: من بعد از مراسم قرعه کشی هم گفتم که ایران و کره جنوبی از شانس های اصلی صعود به دور بعد هستند و این بدین معنا نیست که من از همین الان تسلیم شده‌ام. اصلا چنین چیزی را قبول ندارم. من هیچ‌گاه تسلیم نمی شوم و نهایت تلاش خود را به کار خواهم گرفت اما نباید واقعیت را هم فراموش کرد.

 سرمربی تیم ملی فوتبال قطر از نگرانی بزرگ خود سخن به میان آورد و گفت: تیم ملی فوتبال ایران زمانی به مصاف ما خواهد رفت که 6 هفته از لیگ این کشور می گذرد و این باعث می شود تا بازیکنان این تیم از آمادگی بهتری برخوردار باشند. بهتر است که لیگ ستارگان قطر زوتر شروع شود تا بازیکنان با آمادگی بیشتری تیم خود را همراهی کنند. امیدوارم که بتوانیم در دیدار نخست خود که قرار است در آزادی برگزار شود نتیجه خوبی را به دست آوریم.

 

2051

نظرات کاربران
مهران
سرمربی قطر نمیدونه که چه افراد حسودی در ایران هستن که آرزوشونه تیم ملی به جام جهانی نره...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۴:۴۷
پاسخ
0
2
رضا خوی
این چه حرفیه شانس اول گروه قطره!!!!!!!!!!!!!
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹:۰۵
پاسخ
0
24