سرمربی پاریسن‌ژرمن در رادار منچستریونایتد و بارسلونا

سرمربی پاریسن‌ژرمن در رادار منچستریونایتد و بارسلونا

5029
20:39
27 شهریور 1398
توماس توخل خود در پاریسن‌ژرمن جایگاه لرزانی دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مترو، منچستریونایتد به شکل ویژه ای عملکرد توماس توخل، سرمربی آلمانی پاریسن‌ژرمن را تحت نظر گرفته است. 

اوله گونار سولسشائر سرمربی کنونی منچستریونایتد است که در ماه مارچ (بعد از درخشش در دوران حضور موقت) به عنوان سرمربی دائمی منچستریونایتد منصوب شد و قراردادی 3 ساله با این باشگاه به امضا رساند. او که در تابستان هدف اولیه خود را جذب بازیکنان جوان اعلام کرده بود، هم اکنون در حال ساختن تیم خود است اما به خوبی می‌داند که شاید فرصت خیلی زیادی برای این کار نداشته باشد. 

در کنار این، Le10 Sport فرانسه منچستریونایتد را تنها یکی از دو باشگاهی می‌داند که عمکلرد توخل را زیر نظر گرفته اند. به گزارش این منبع فرانسوی، بارسلونا نیز بعد از شروع نسبتا ضعیف فصل 20-2019 و به اوج رسیدن انتقادات نسبت به عملکرد ارنستو والورده، نگاه ویژه ای به توخل دارد. 

توخل 46 ساله که سابقه هدایت ماینتز و دورتموند را هم در کارنامه خود دارد و از سال 2018 روی نیمکت پاریزین حضور یافته، خود تحت فشار زیادی در این باشگاه قرار دارد. او در فصل اول تیمش را به قهرمانی در لیگ یک رساند اما در دو جام داخلی فوتبال فرانسه ناکام بود و در اروپا نیز، تیمش در مرحله یک هشتم نهایی مقابل منچستریونایتد حذف شد. تکرار چنین نمایشی برای یک فصل دیگر، به خصوص در لیگ قهرمانان، جایگاه توخل را کاملا متزلزل خواهد کرد. 

در مورد سولسشائر باید گفت که هدف یونایتد برای این فصل، حضور در جمع 4 تیم اول جدول و بازگشت به لیگ قهرمانان است و برآورده شدن این هدف، جایگاه مرد نروژی را مستحکم خواهد ساخت.

7712

نظرات کاربران
Msh
بارسا؟عمرا. مال بارسا نیست.حتی نزدیکشم نیست.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۴۵
پاسخ
11
31
محمد سپاهانی
توخل با تیمی همراه اینهمه ستاره به کجا رسید؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۱۸
پاسخ
8
33
Wien
مربی بدی نیست،اما بارسا باید دنبال مربیان صاحب سبک و همینطور ستاره باشه،مربی که تحت تاثیر سوپراستارهای بارسا قرار نگیره،مثل پپ گواردیولا یا یورگن کلوپ یا مربی آژاکس.همین الان هم والورده بزرگترین ضعفش اینه که از ستاره های تیم سطح خیلی پایینتری داره.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۰۴
پاسخ
7
35
ممدمسی :/
حتی گربه توخل به والورده می‌لرزه در ضمن این توخل اگه همون توخل بایرن باشه شاید بتونه دمبله رو احیا کنه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۵۲
پاسخ
27
14
AmiR
دورتموند نه بایرن!!!
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۸:۵۱
0
9
Msh
داداش تو اصلا نمیدونی این تو چه تیمی بوده. به خدا اگه بدونی اصلا کارنامش چیه یا چندتا جام برده.فقط الکی یه حرفی از روی احساسات بزن و برو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۷:۳۱
2
5
ممدمسی :/
دورتمند*
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۵۷
0
12
AmiR
مربی خوب و با دانشی هست، سن بسیار مناسبی هم داره و تقریبا میشه برای چند دوره از اندیشه هاش استفاده کرد اما بدرد یونایتد نمیخوره چون با فلسفه باشگاه اشنایی نداره و نظر شخصی من فقط باید به اوله اطمینان کرد و فرصت بهش داد چون واقعا داره تیم خوب و جونی میسازه شاید بازی تیم الان تماشاگر پسند نباشه ولی شک ندارم درست میشه... یادمون نره زمانی که فرگون سرمربی تیم شد دو سه سال اول تیم جامی نیاورد و اون موقع مثل چند سال اخر یونایتد یه تیم متوسط بود. #منچستر_یونایتد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۰۶
پاسخ
2
25
TT فراتر از باشگاه ✔
اینو بیارین بارسا ما داریم رنج می کشیم از دست این والورده
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۱۱
پاسخ
25
20