سرمربی پنجاب هند: دایی از بزرگ‌ترین بازیکنان آسیا بوده است

سرمربی پنجاب هند: دایی از بزرگ‌ترین بازیکنان آسیا بوده است

1095
15:41
22 بهمن 1397
سرمربی پنجاب هند می‌گوید علی دایی یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان آسیا بوده و سایپا تیم خوبی است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، ساچین داناجی، سرمربی پنجاب هند در نشست قبل از بازی تیمش برابر سایپا در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: تشکر می‌کنم از فدراسیون فوتبال ایران که در هر شرایطی ما را حمایت کردند. خوشحالیم که در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

او ادامه داد: باعث افتخار است در مورد علی دایی صحبت کنم. ایشان یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان آسیا هستند. بهترین گلزن آسیا و ایران هستند. سایپا تیم خوبی است ولی ما آمدیم فوتبال بازی کنیم و امیدواریم بازی جذابی در انتظارمان باشد.

وی افزود: تیم ما، چهار سال پیش تشکیل شد و نام خوبی در فوتبال هند داریم. این تیم سورپرایز غیرقابل پیش‌بینی برای هند خواهد بود. لیگ هند، لیگ متفاوتی است. ما این‌جا برای بازی‌های آسیایی آمدیم. شخصیت محبوب ما محمود الامنا است. او از محبوبیت زیادی برخوردار است.

 

محمود الامنا، بازیکن تیم پنجاب نیز در نشست خبری قبل از بازی تیمش برابر سایپا گفت: خوشحالم که به ایران برگشتم. این را می‌دانم فوتبال ایران در سطح بالایی است و بازیکنان و تیم ملی خوبی دارد. ما بازی‌های سایپا را دیده‌ایم و می‌دانیم که بازیکنان قوی دارد. ما آمدیم که بجنگیم و آمدیم تا این کار را انجام دهیم. ما آمدیم تا اینجا برنده باشیم.

هم‌چنین ساچین داناجی در مورد کناره‌گیری سرمربی پیشین تیم اظهار کرد: مربی سابق استعفا دادند که به خاطر دلایل شخصی بود نه باشگاهی.

1870

نظرات کاربران
نبی
موفق باشی پنجاب جونم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷:۵۲
پاسخ
13
2
قرمز
آرزوی موفقیت برای سایپا و دایی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۲۹
پاسخ
1
25